Młodszy specjalista ds. analiz marketingowych

Chcesz brać udział w powstawaniu nowych produktów oraz marek?
Masz „czucie i wiarę” i „mędrca szkiełko i oko”?
Podejmij wyzwanie!
Czekają na Ciebie ekscytujące projekty z różnych sektorów rynku!
Dołącz do DEMO Effective Launching jako:

Nr ref. MSAM/09/16
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
• analizy rynkowe
• analizy marketingowe
• badania rynkowe i konsumenckie

Wymagania:
•    mile widziane wykształcenie kierunkowe
•    znajomość  pakietu Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint
•    szybka i precyzyjna praca w zespole
•    komunikatywność
•    dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
•    szansę na realizowanie własnych pomysłów i ambicji zawodowych.
•    pracę przy ciekawych projektach
•    dobrą atmosferę.

CV oraz List Motywacyjny prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@demo.com.pl w tytule wpisując  MSAM/09/16
oraz imię i nazwisko. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."