Specjalista ds. Sprzedaży

ComPress SA poszukuje ambitnych i skutecznych specjalistów ds. sprzedaży. Jeżeli masz doświadczenie w docieraniu do osób decyzyjnych, odpowiedzialnych za zakup usług komunikacyjnych, umiesz umówić z nimi spotkania i pozyskać zapytania ofertowe – to jesteś tym, kogo szukamy.

Zakres obowiązków:
•    Aktywne pozyskiwanie nowych klientów dla agencji
•    Budowanie i aktualizacja bazy potencjalnych klientów
•    Organizowanie spotkań
•    Budowanie i utrzymanie aktywnego portfela klientów
•    Aktywny udział w rozwoju Agencji i jej oferty – opracowanie koncepcji oraz sprzedaż
•    Realizacja budżetu sprzedaży oraz raportowanie wyników sprzedaży do przełożonych

Czego oczekujemy:
•    Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w sprzedaży b2b, usług marketingowych, komunikacyjnych lub ofert dedykowanych dla klientów o indywidualnych wymaganiach oraz udokumentowane sukcesy
•    Portfolio własnych kontaktów
•    Umiejętność budowania baz klientów
•    Aktywność w nawiązywaniu relacji biznesowych
•    Samodzielność, samodyscyplina i motywacja do pracy
•    Doskonała organizacja czasu
•    Skuteczność w działaniu
•    Dobra znajomość rynku PR/komunikacji marketingowej

Oferujemy:
•    pracę w miłej atmosferze
•    wynagrodzenie obejmujące podstawę + prowizje
•    realny wpływ na rozwój Agencji i jej usług
•    szkolenie na temat świadczonych usług

Oferty zawierające list motywacyjny i CV prosimy wysyłać na adres agata.wisniewska@compress.pl
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”.