Redaktor serwisu Gala.pl

Burda International Poland to jedna z największych międzynarodowych spółek mediowo - technologicznych, która prowadzi swoją działalność w 20 krajach. W Polsce od ponad 25 lat z pasją rozwijamy rynek mediowy, wychodząc naprzeciw ciągle zmieniającym się oczekiwaniom technologicznym i kontentowym odbiorców w każdym wieku.

Jako jedyni posiadamy pełne portfolio tematyczne ponad 60 magazynów i najnowocześniejszych produktów on-linowych. Burda International Poland jest także wydawcą bestsellerowych książek, kolekcji dziecięcych, magazynów Custom Publishing oraz organizatorem prestiżowych eventów. Z kreowanym przez nas unikalnym kontentem co miesiąc docieramy do ponad 23 milionów osób.

Warszawa

GŁÓWNE ZADANIA:
•    Redakcja tekstów newsowych do serwisu Gala.pl
•    Redagowanie treści zgodnie z zasadami SEO
•    Pozyskiwanie treści ekskluzywnych
•    Przeprowadzanie, redagowanie, autoryzowanie wywiadów
•    Tworzenie autorskiego kontentu wideo
•    Sprawna obsługa social mediów (Facebook, Instagram)

OCZEKUJEMY:
•    Minimum rocznego doświadczenia na stanowisku dziennikarskim/reporterskim
•    Doświadczenia w medium internetowym
•    Doświadczenia w pracy w zespole
•    Umiejętności redagowania tekstów (ze szczególnym uwzględnieniem treści internetowych)
•    Umiejętności pozyskiwania i weryfikowania informacji
•    Umiejętności redagowania wywiadów
•    Wiedzy z zakresu SEO
•    Sprawnej obsługi social mediów (doświadczenie w prowadzeniu fanpage'y mile widziane)
•    Dobrej znajomości branży show-biznesowej w Polsce i na świecie
•    Poprawnej polszczyzny (!)
•    Dobrej znajomość języka angielskiego (min. B2)
•    Samodzielności i  kreatywności

OFERUJEMY:
•    Pracę  w prestiżowym międzynarodowym wydawnictwie,
•    Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
•    Miłą i inspirującą atmosferę w redakcji,
•    Kartę multisport i prywatną opiekę medyczną,
•    Możliwość przychodzenia do pracy z psami :)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania wybranych kandydatów.