Digital Sales Expert/Specialist

Burda International Poland to jedna z największych międzynarodowych spółek mediowo - technologicznych, która prowadzi swoją działalność w 20 krajach. W Polsce od ponad 25 lat z pasją rozwijamy rynek mediowy, wychodząc naprzeciw ciągle zmieniającym się oczekiwaniom technologicznym i kontentowym odbiorców w każdym wieku.
Jako jedyni posiadamy pełne portfolio tematyczne ponad 60 magazynów i najnowocześniejszych produktów on-linowych. Burda International Poland jest także wydawcą bestsellerowych książek, kolekcji dziecięcych, magazynów Custom Publishing oraz organizatorem prestiżowych eventów. Z kreowanym przez nas unikalnym kontentem co miesiąc docieramy do ponad 23 milionów osób.

biuro w Warszawie

Zadania
•    Sprzedaż powierzchni reklamowej w serwisach Wydawnictwa (m.in. elle.pl, glamour.pl, kobieta.pl, mojegotowanie.pl, national-geographic.pl)
•    Bieżąca obsługa klientów wydawnictwa
•    Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
•    Współpraca  z domami mediowymi oraz klientami bezpośrednimi
•    Przygotowywanie ofert specjalnych, prezentacji, raportów po kampanii
•    Realizacja celów sprzedażowych

Wymagania:
•    Doświadczenie w segmencie digital
•    Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
•    Dobra znajomość rynku mediów
•    Umiejętności negocjacyjne i prezentacyjne
•    Zorientowanie na realizację celów
•    Bardzo dobra znajomość pakietu  MS Office

Oferujemy:
•    Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników
•    Pracę w nowoczesnym biurze na Mokotowie
•    Rozwojową pracę w prestiżowym międzynarodowym Wydawnictwie
•    Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji
•    Przyjazną atmosferę pracy
•    Dużą samodzielność
•    Kartę multisport i prywatną opiekę medyczną