Event Manager

Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją eventową. Tworzymy projekty w zakresie działań event marketingowych 360 stopni dla lokalnych i międzynarodowych Klientów. W związku z dynamicznym rozwojem i stale przybywającymi projektami szukamy osoby na stanowisko:

Zadania:

o    kompleksowe zarządzanie prowadzonymi projektami – od procesu tworzenia oferty po realizację,
o    systematyczny kontakt i bieżąca obsługa powierzonych Klientów agencji,
o    zarządzanie zespołem projektowym.

Wymagania:
o    minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, w tym przynajmniej 2 lata przy samodzielnym prowadzeniu projektów w agencji eventowej/reklamowej/PR (warunek konieczny)
o    znajomość branży eventowej,
o    dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i odpowiedzialność za projekty,
o    samodzielność w realizowaniu powierzonych projektów,
o    umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
o    dyspozycyjność,
o    kreatywność oraz wychodzenie z inicjatywą,
o    umiejętność tworzenia kosztorysów,
o    doskonałe zdolności komunikacyjne,
o    chęć do kreowania własnych rozwiązań,
o    bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
o    prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
o    odpowiedzialne i pełne wyzwań stanowisko,
o    pracę w pozytywnej atmosferze, w zgranym zespole,
o    możliwość kreowania własnych rozwiązań w zakresie rozwoju zespołu oraz działalności firmy,
o    pracę przy różnorodnych, ciekawych projektach,
o    uczestnictwo w prestiżowych wydarzeniach,
o    możliwość rozwoju własnych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego.

CV wraz z portfolio prosimy wysyłać e-mailem na adres: praca@braveagency.pl w tytule proszę wpisać EVENT MANAGER
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.