Redaktor Online – dział Adrenalina

Antyradio.pl

szuka kandydatów na stanowisko:

Nr. Ref. EC/ANTYRADIO/01/2017

Miejsce pracy: Warszawa

Jeśli:
•    Fascynują Cię sporty ekstremalne i rekordy nie z tego świata
•    Kręcą Cię gromne wysokości i niezwykłe prędkości
•    Lubisz nowinki motoryzacyjne i nowe gadżety
W takim razie to praca dla Ciebie!

Zadania:
•    Wyszukiwanie interesujących tematów, które łączą się z pojęciem „adrenalina”
•    Pisanie oraz redagowanie krótkich newsów i dłuższych artykułów
•    Publikowanie treści w mediach społecznościowych
•     Współpraca z innymi działami

Od kandydatów oczekujemy:
•    Doświadczenia w pracy redakcyjnej lub dziennikarskiej
•    Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
•    Orientacji w tematach szeroko pojętej adrenaliny i sportów ekstremalnych
•    Znajomości specyfiki Internetu i mediów społecznościowych
•    Znajomości zasad SEO
•    Poczucia humoru, komunikatywności i chęci pracy w zespole

Mile widziane:
•    Znajomość narzędzi analitycznych
•    Łatwość poruszania się w CMS

Oferujemy:
•    Możliwość zdobycia oświadczenia w rozwijaniu projektów internetowych
•    Pracę pełną wyzwań
•    Dużo pozytywnych emocji
•    Luźną atmosfera
•    Prywatną opiekę medyczną

Wraz z CV prosimy o przesyłanie próbki tekstu, który mógłby się znaleźć w serwisie Antyradio.pl w dziale Adrenalina.