SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Skarb Kibica”, „Misja Korea” i serwisy olimpijskie w Onecie i „Przeglądzie Sportowym”

Onet i „Przegląd Sportowy” (Ringier Axel Springer Polska) są oficjalnymi partnerami medialnymi Polskiego Komitetu Olimpijskiego na zimowych igrzyskach olimpijskich Pjongczang 2018. W poniedziałek, 5 lutego wraz z dziennikiem ukaże się specjalne wydanie „Skarbu Kibica”.  Media uruchomiły też specjalne serwisy olimpijskie.

Serwisy o igrzyskach działają od piątku, 2 lutego w ramach portali Onet Sport oraz Przegladsportowy.pl. Będzie w nich można znaleźć między innymi dokładny terminarz igrzysk, klasyfikację medalową oraz sekcję poświęconą występom polskich zawodników. Ważnym elementem serwisów od początku igrzysk będą codzienne relacje tekstowe, które pozwolą być na bieżąco z najważniejszymi doniesieniami z Korei.

Newsroomy sportowe obu redakcji będą obsługiwać bezpośrednio z miejsca igrzysk: Kamil Wolnicki i Tomasz Kalemba.

Onet: „Misja Korea” Michała Pola

Podsumowanie wydarzeń olimpijskich będzie można oglądać od poniedziałku do piątku w „Onet Rano”. Począwszy od 8 lutego do końca igrzysk, o godz. 16.30 w Onecie będzie można także na żywo oglądać olimpijskie wydanie programu Michała Pola „Misja Korea”, w którym wezmą udział dziennikarze oraz eksperci sportowi.

- To naturalna kontynuacja naszych programów, dedykowanych najważniejszym imprezom sportowym. "EURO Misja" czy "Misja Rio" realizowane w 2016 r. zanotowały kilkadziesiąt milionów odtworzeń wideo. Użytkownicy Onetu chcą być jak najbliżej sportowych wydarzeń, a my to umożliwiamy – mówi Michał Pol, dyrektor programowy segmentu sportowego w Grupie Onet-RAS Polska.

Pol będzie też pełnił funkcję attache prasowego polskiej reprezentacji podczas igrzysk paraolimpijskich, które odbędą się w Pjongczangu w dniach 9-18 marca.

„Przegląd Sportowy”: „Skarb Kibica” i winieta

W poniedziałek, 5 lutego, wraz z „Przeglądem Sportowym” ukaże się „Skarb Kibica”. Liczyć ma 76 stron, a zawierać będzie m.in. informacje na temat składu reprezentacji Polski na igrzyska i terminarz wydarzeń, a także kalendarz startów Polaków, rozpisany minuta po minucie. Wewnątrz numeru znajdą się także metryczki sportowców, wywiady z gwiazdami (Kamil Stoch, Weronika Nowakowska), a także opisy poszczególnych dyscyplin. Cena dodatku -5,90 zł.

W trakcie igrzysk w Pjongczang „Przegląd Sportowy" będzie zawierał ponadto winietę olimpijską (jak w przypadku EURO 2016 czy igrzysk w Rio).

Z danych ZKDP wynika, że w listopadzie 2017 roku średnia sprzedaż „Przeglądu Sportowego” wyniosła 22 760 egz. Natomiast wg badania Gemius/PBI w grudniu ub.r. strony i aplikacje internetowej Grupy Onet-RAS Polska zanotowały 21,16 mln realnych użytkowników i 2,85 mld odsłon.

Dołącz do dyskusji: „Skarb Kibica”, „Misja Korea” i serwisy olimpijskie w Onecie i „Przeglądzie Sportowym”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl