Chce ktoś zobaczyć zdjęcie trupa?


poniedziałek 29/01/2018
402

Zmarły jeżeli dojdzie do naruszenia jego praw, to i tak nie jest już się wstanie obronić. W pierwszej połowie stycznia Komenda Województwa Policji w Bydgoszczy rozesłała do mediów zdjęcie odnalezionego w lesie denata. Zdjęcie mężczyźnie wykonano tuż po jego odnalezieniu, stąd też widok jego twarzy mógł wywołać u odbiorcy negatywne emocje.

Dość szybko zdjęcie zmarłego pojawiło się na kilku lokalnych portalach internetowych. Część mediów jednak z tej oglądalności dodatkowej zrezygnowało, uznając taką publikację za nieetyczną. Trup bowiem zawsze przyciąga oglądalność. Policjanci w ten sposób chcieli zidentyfikować denata. Tylko czy taka forma nie była przekroczeniem kolejnej cienkiej granicy?.


Komentarze 402 Dodaj komentarz

 
 1. It has become vital that students seek Premium Quality Nursing Research Papers assistance from genuine and experienced Nursing Paper Writing Services service providers if they intend to get the best grades for Academic Nursing Research Paper Writing Services.

     Odpowiedz
  0
  0
 2. Pingback: cialis usa

 3. Pingback: buy ciprofloxacin

 4. The article is very attractive to the readers. It contains the most necessary and complete information I have ever read. Please promote your article further. Also very happy when you refer to my article surviv io

     Odpowiedz
  0
  0