Paweł Tomczyk - komentarze do wpisów

 

Poprawność geograficzna

EF
niedziela 25/09

Cudne!

Państwo macie tu polew a ja lans

Czażasty
piątek 11/03

Do Agenta Bolka: Sio głuptasku

Państwo macie tu polew a ja lans

Agent Bolek
piątek 11/03

...nieważne że nieznany poseł ważne jest to,że robi coś dla dzieci a ty potrafisz się tylko wyśmiewać.To z nazwy Spartakiada to z samolotu to z polskiej prowincji to z samego pomysłu zawodów sportowych. I o jakim lansie bredzisz stary capie? Zdejmij te swoje zabrudzone grube okulary i popatrz inaczej na świat; może zobaczysz coś więcej…

Państwo macie tu polew a ja lans

Agent Bolek
piątek 11/03

Facet idź się lecz masz zszargane nerwy.Jak jesteś tak pusty i nie masz pomysłów o czym napisać to czep się tramwaju. Śmiejesz się z Polski B i dzieci a sam reprezentujesz swoim zachowaniem nie Polskę tylko Uzbekistan.

[____]

Mat
środa 17/02

Tak to chyba powinno wyglądać (_i_) :)

Po trupach

Paweł Tomczyk
wtorek 24/11

Bardzo merytoryczne...

Po trupach

Tomasz Targiński
wtorek 20/10

Płakać się chce jak czyta się tego typu wypociny. Proszę mi wybaczyć ale źle trzeba mieć w głowie gdy coś takiego ręka płodzi. Boże.

Po trupach

Ewaryst Fedorowicz
piątek 16/10

chyba Pan kanfabuluje... Z tego co wiem, ten Rosiak to popełnił samobójstwo, a do tego był pijak, a jak pijak, to i złodziej (co nie jest niczym dziwnym, bo należał do naziPiSu)

Takie będą Rzeczpospolite....

W.K.
wtorek 13/10

Panie Pawle, to nie Bareja to Mrożek z czasów swojej wielkosci! Szacunek za pomysł chwała za wykonanie!

Nie pijemy "Żytniej"...

Bękarty jąkały !
środa 19/08

Nie nazywajmy , zwykłego wyuzdania jakiejś grupki KRETYNÓW z "firmy" reklamowej , która robi sobie kpiny z naszej przeszłości i wmawia że to tylko KAMPANIA REKLAMOWA! To nic innego jak plucie,rzyganie i pospolite szmacenie naszej historii! No cóż "wolne media " czyli tz.mainstream "dorobił" się własnego chowu imbecyli,dla których patriotyzm należy olać moczem i spuścić!

Nie pijemy "Żytniej"...

Kawka
środa 19/08

Dzisiaj w PR3 Krzysztof Raczkowiak dodał że kradną mu to zdjęcie nagminnie i nie płacą nawet największe gazety i portale w kraju .

Nie pijemy "Żytniej"...

recenzentka
środa 19/08

Mam nadzieję, że jednak nie kupią, chyba nawet jaja mają pewne granice...a swoją drogą, gdzie są te nasze autorytety moralne, komisje etyki, itp?

Nie pijemy "Żytniej"...

Ewaryst Fedorowicz
środa 19/08

to nie debile - IMHO to celowe, na zimno zaplanowane działanie: miesiąc afrykańskich upałów, wóda się sprzedaje dramatycznie źle, bonusy szlag trafia, to trzeba pojechać skandalem. Zawsze się jacyś "nowocześni patrioci", co to na takie bzdety, jak patriotyzm czy bohaterstwo plują - znajdą i kupią dla jaj.

Moc aż... Dech zapiera!

Josh
wtorek 21/07

strasznie glupi wpis. Bez empatii do tych, ktorzy się zatruli. Nie wiem czy Szydło i Kopacz są temu winni. Na pewno autor Tomczyk wszystko przekłada na polityczną krzątaninę.

Moc aż... Dech zapiera!

Jerzy Lemański
poniedziałek 20/07

... "boli" jak zawsze bezbrzeżna głupota wypranych mózgów i zwyczajnych kretynów, zwłaszcza pisdowatych Ag.

Moc aż... Dech zapiera!

Aga
poniedziałek 20/07

Zabolało... oj bardzo zabolało... he,he,he... z netu: ..."płatni trolle PO-nie wstyd wam popierać skorumpowanych i skompromitowanych kacyków waszej organizacji? Ostatnio jeden z waszej organizacji oddawał hołd naziście,biorącemu czynny udział w napaści na Polskę-tacy z was polacy?"...

Moc aż... Dech zapiera!

Jerzy Lemański
poniedziałek 20/07

Aga, kolejna bezmózga pisda i nic więcej...

Moc aż... Dech zapiera!

Aga
poniedziałek 20/07

..."Aż tu nagle pewnego pięknego dnia na Śląsku w Poznaniu i w Szczecinie doszło do masowego zatrucia…"... "Ślunsk", Posen [Provinz Posen] und Stettin... une som szwabskie landy... Na wieść iże ma ich nawiedzić Eva "Peron" Kłapacz [co to wszystko POtrafi sp***ć] popełnieją masowe samobójstwa...

Nienaruszone standardy

wpierniczony
czwartek 28/05

jest więcej takich przykłóodowych lovestorantów. Z tweetera: Aleksandra Frejus-Lipowczan, była dziennikarka telewizji Polsat i TVN, postanowiła zabłysnąć na portalu Facebook...Frejus-Lipowczan postanowiła skomentować na swoim profilu wynik niedzielnych wyborów. Wybór Andrzeja Dudy określiła jako „wstyd” i zapytała swoich znajomych: Może zrzucimy się na trotyl na nowego prezydenta? Pani Aleksandra wpadła też na pomysł, aby z okazji…

Nienaruszone standardy

Standardy
czwartek 28/05

Standardy? Kogo ? Czego ? Gdzie ? Czy standardem jest to co odwala w zaprzyjaźnionych telewizorach , niejaki Stefan Niesiołowski ? Być może ten ony Stefan ,to wolny postrzelony strzelec cyrku politycznego ? Coś na wzór i podobieństwo pana Bronka , który przyszedł znikąd i jest niczyj. Taka sirota :) A tak swoją drogą ,…