Dawid - komentarze do wpisów

 

Hanna Lis ofiarą własnego wywiadu

exilliummip
piątek 27/04

Если вы собираетесь ехать в Болгарию то не забудьте сделать загранпаспорт [url=http://exillium.ru/bolgar.html]гражданство Болгарии[/url] [url=http://exillium.ru/free-zone.html][img]http://forex-na-avtomate.ru/wp-content/uploads/2015/04/rsw.jpg[/img][/url] Хочу уехать отдыхать, нужен ли загранпаспорт в Болгарию. Хотите поехать отдохнуть в Болгарию? Блики солнечных лучей заката на зеркальной глади Черного моря и свежий бриз, дополняющийся пьянящим ароматом виноградного вина — это Болгария . Она понравится даже самым бывалым туристам. Поехав…

Hanna Lis ofiarą własnego wywiadu

Mario
piątek 19/08

To jest w ogóle śmieszne opowiadanie przez tą panią o braku środków do życia, jeżeli mąż tej pani przytulił ok 1,7 miliona zł ze swojej spółki, o czym napisane jest w jednym z dzisiejszych materiałów. No chyba , że żona nie pracuje w domu i nie dostaje nic od męża na utrzymanie to rozumiem :)

Koniec "Teleexpressu" coraz bliżej?

Wiktor Smol
środa 10/08

To w takim układzie proponuję, aby Kijowski zajął miejsce T. Rydzyka; dla tak zwanej równowagi rzecz jasna ;) Widać popieprzonych po jednej i drugiej stronie prawie tyle samo.