Andrzej Bober - komentarze do wpisów

 

Polski trop w USA

ADealryrah
sobota 12/08

This condition is very limited to the reproductive system and may have several causes like a response to injury or abnormal the flow of blood within the testicles. Core maca through the supplier energetix is surely an herb that tests quite nicely for assorted males.

Żule...

niktoś
poniedziałek 24/07

jak długo będzie Pan tolerował wybryki dziadka, który agresją reaguje na wspomnienie swego brata? Jak długo będzie Pan bronił Michnika? Czy jego "Sqrwesyny" nie są w stopniu niewymiernie większym przejawem "żulostwa"? Dlaczego nie załamuje Pan rąk nad cała narracją schetynów, szezwik-holsztajnów czy innych tusków i komorowskich którzy totalnie zniszczyli - "zżulili" debatę Publiczną? Gdziś Pan…

Żule...

Andrzej Bober
czwartek 20/07

tak...

Żule...

Poznaniak
czwartek 20/07

Każdy drażniony lew musi kiedyś ryknąć i wszyscy walący w pręty to wiedzą. Może fokus powinien być jednak na nich? Wtedy będzie wiadomo kto, kogo, po co :)

Żule...

Znachor
środa 19/07

A trzeci żul wyzywał od "skurwysynów".

Cejrowski zszedł do kanału

R
wtorek 18/07

"Za to można mieć opinię np. taką: „Kaczyńskiego trzeba zastrzelić, wypatroszyć, a skórę powiesić na ścianie” (Palikot w TVN, 2009). Czy p. Andrzej Bober oceniał równie stanowczo tę wypowiedź ?" - Ale Palikot to dla was śmieć, który od razu powinien zniknąć z życia publicznego. Czyli że teraz postaraliście się o własnego dyżurnego śmiecia?! Jak…

Cejrowski zszedł do kanału

R
wtorek 18/07

"Jakim kluczem mają być wybierane osobistości które „mają prawo” się wypowiadać? Nie można mieć „opinii” innej niż ta poprawna? - Można. Można też być gnidą zamiast człowiekiem. Takim który powie że "Ukraińcy to gwałciciele i rzeźnicy! Wszyscy" Pytanie czy telewizja za publiczne pieniądze powinna przygarniać takie śmieci.

Cejrowski zszedł do kanału

Aga
poniedziałek 17/07

[b]...E tam...[/b]

Miesięcznice smoleńskie

piotr k.
piątek 09/06

Ziemia też była przesiewana do 1m, kazdy członek ciała zbadany genetycznie i włożony do odpowiedniej trumny, a ciała (i rzeczy osobiste, dystynkcje, orzełki z mundurów, karty platnicze...) traktowane z szacunkiem. Nie denerwujmy się.

W metrze,i nie tylko

wars
niedziela 04/06

Pan boczy się na młodzież, lecz chyba dlatego, że ideologicznie jej z panem nie po drodze, bo z moich doświadczeń wynika, że starsi nie są lepsi. Gdy miałem złamaną nogę na kilka miesięcy zupełnie zrezygnowałem z jazdy komunikacją miejską - praktycznie nikt nie chciał mi ustąpić miejsca - najgorsze były damy w średnim wieku, które…

W metrze,i nie tylko

j62
piątek 02/06

Bardzo słuszna obserwacja Panie Andrzeju! Dzieje się tak nie od dzisiaj niestety. Coraz mniej szacunku dla innych i coraz bardziej widoczne hasło: "Brawo Ja"

W metrze,i nie tylko

Jam
wtorek 30/05

może czytali o "przekopaniu ziemi na metr w głąb i ramię w ramie całą noc"? Szanowny Panie, mój smutek Pańskimi tekstami jest coraz głębszy - na więcej niż metr w głąb - proszę - niech Pan nie podąża drogą Lecha Wałęsy i Adama Michnika - "od Zera do Bohatera i z powrotem"

Wałęsa o Cenckiewiczu

J.M.B.
piątek 28/04

Szanowny były doradco Bolka. Trzeba było mu doradzić, żeby przyznał się do winy a nie szedł "w zaparte". Dawno byłoby po sprawie. Nic i nikt go tak nie niszczy, jak on sam, kiedy się odezwie.

Cejrowski zszedł do kanału

J.M.B.
piątek 28/04

Podwójne standardy. Tego Pan uczył jako wykładowca?

Polak na Polaka

PJB
piątek 28/04

Może mniej pan popijaj, bo pitolisz pan bajki zupełnie jak niejaki Bolek.

Cejrowski zszedł do kanału

Artur
środa 26/04

Za to można mieć opinię np. taką: "Kaczyńskiego trzeba zastrzelić, wypatroszyć, a skórę powiesić na ścianie" (Palikot w TVN, 2009). Czy p. Andrzej Bober oceniał równie stanowczo tę wypowiedź ?

Cejrowski zszedł do kanału

Piotr K.
poniedziałek 24/04

Jakim kluczem mają być wybierane osobistości które "mają prawo" się wypowiadać? Nie można mieć "opinii" innej niż ta poprawna?

Przychody i rozchody Tomasza Lisa

groszek
wtorek 18/04

Wszystko się działo za czasów PO i wiadomo, trwonili kasę na każdym kroku!

Juwenalia na Wawelu

kris
sobota 01/04

zal .... smutek... ...był Pan Redaktor choć 1 JEDEN raz w okolicach 18. i uczestniczył Pan we Mszy św? Wnioskuję, że nie, bo jeśli byłoby inaczej, nie napisałby Pan powyższego tekstu - spodziewałbym się czegos podobnego po wiertniczo - czerskich pracownikach, ale nie po Panu...zanim sie cos odsądza, trza się z tym spotkać. Gdyby Pan…

Juwenalia na Wawelu

Piotr K
wtorek 21/03

Nie akceptują, i krzyczą do tego, ze przy okazji wizyty przy grobie byłego prezydenta, ratują groby. Polacy. Nie akceptują.