Moje ostatnie wpisy

 

Bilden,Bilden,Bilden !

środa 20/01/2021
5

Denerwujący jest entuzjazm dziennikarskiej, podkreślam, dziennikarskiej ekipy TVN24 w relacji z zaprzysiężenia Joe Bildena .Osobiście też jestem jego zwolennikiem, ale tony słodyczy, miłości i wiernopoddaństwa jest nie do zniesienia. Zauważył to także prof.Lewicki usiłując przywołać do rozsądku red.red.Pieńkowską, Wronę i Kraśkę. Bez skutku. Przykro się przyznać,ale przypomniały mi się relacje Tumanowicza i Racławickiego z okazji…

Jak zostaję milionerem

Obrazek

Dostałem taki list:

Witam

Dziękuję za miłą odpowiedź i szczerze mówiąc, bardzo się cieszę z przeczytania Twojej poczty. Nazywam się Alvina Stevens, urodzona 1 stycznia 1990 r., armia Stanów Zjednoczonych, a obecnie w Afganistanie na zlecenie. Naprawdę jednak chcę nawiązać prawdziwy związek, który może prowadzić do partnera biznesowego lub czegoś innego. Z pewnością, aby zwrócić uwagę, tutaj, w strefie wojskowej, nie możemy korzystać z telefonu komórkowego, korzystamy tylko z wiadomości radiowej i komunikacji e-mail, teraz w pełni zdecydowałem się na rozpoczęcie działalności partnerstwo z tobą, ponieważ nie wiem, jak długo mamy pozostać w strefie działań wojennych.

Moja droga, chcę, żebyś wiedział, że codziennie atakują nas powstańcy i bomby samochodowe. Podczas jednej z naszych misji ratowniczych natknęliśmy się na sejf, który zawiera ogromną ilość pieniędzy, które należą do rewolucjonistów, które, jak sądzę, wykorzystują je do kupowania broni i amunicji, i wszystkie strony uzgodniły, że pieniądze będą udostępnione nam. Z całego funduszu mój udział wynosił 2 500 000 USD (dwa miliony pięćset sto tysięcy dolarów amerykańskich). Szukam twojej pomocy w ewakuacji mojej części pieniędzy, która wynosi stąd 2 500 000 USD, o ile możesz mnie zapewnić, że moja własna część będzie bezpieczna pod twoją opieką, dopóki nie ukończę tutaj mojej usługi. To nie są skradzione pieniądze i nie ma żadnych zagrożeń.

Moja droga, poczyniłem solidne ustalenia z DYPLOMATEM ZJEDNOCZONEGO NARODU, który obiecał dostarczyć fundusz do dowolnego z wybranych przeze mnie miejsc. Zrekompensuję ci 20% całkowitego funduszu po ostatecznym zakończeniu tego projektu, a pozostałe saldo będzie moim kapitałem inwestycyjnym w twoim kraju lub gdzie indziej. Jednym z pasjonujących wezwań, które skieruję do ciebie, jest nie omawianie tej sprawy z osobą trzecią, jeśli masz powody do odrzucenia tej oferty, zniszcz ten e-mail, aby uniknąć wycieku tych informacji, a będzie to dla mnie niebezpieczne na podstawie moja pozycja tutaj. Postanowiłem skontaktować się z wami po moich modlitwach i wierzę, że nie zdradzicie mego zaufania ani nie udaremnicie mego snu. Chociaż możesz się zastanawiać, dlaczego tak szybko ujawniam się bez formalnego przedstawienia, cóż, powiem, że mój umysł przekonał mnie, że jesteś prawdziwą osobą, która pomaga mi otrzymywać i inwestować fundusz.

Uwaga: nie wiem, jak długo tu pozostaniemy i moja wiara, odkąd przeżyłem tutaj dwa ataki bombowe, co skłoniło mnie do poszukiwania wiarygodnej i godnej zaufania osoby, która pomogłaby mi otrzymać i zainwestować fundusz w jego kraju, ponieważ Będę migrować do twojego domu, aby zainwestować i rozpocząć nowe życie, już nie jako żołnierz.

Podsumowując, chciałbym, abyś mógł natychmiast wysłać mi odpowiedź w sprawie
do tej propozycji. Twoja pilna odpowiedź będzie bardzo mile widziana.

Mam nadzieję, że moje wyjaśnienie jest bardzo jasne, ale jeśli potrzebujesz więcej
wyjaśnienie, a następnie wyślij swoje pytania.

Pozdrowienia.
Alvina Stevens