Zoofilofobia i pedofilofobia – krótka historia


wtorek 29/01/2013
204

Ten pan na zdjęciu poniżej to Michael Kiok, ze swoją partnerką, suką Cessy. Pan Kiok jest prezesem największego niemieckiego stowarzyszenia zoofilów ZETA. Wiąże się z nim niezwykle rzadkie zjawisko w historii obyczajowości seksualnej Zachodu: mianowicie koło tej historii zostało nieoczekiwanie cofnięte! W zeszłym miesiącu Bundestag nie dość, że zdelegalizował zoofilię, to jeszcze wprowadził mandaty (do 25 tys. euro) za jej uprawianie… Pan Kiok i jego stowarzyszenie zapowiedzieli wniesienie  do Trybunału Konstytucyjnego skargi przeciw temu przepisowi, gdyż – powodowany nieracjonalną zoofilofobią – prowadzi do dyskryminacji  i gwałci  zasadę równości wszystkich obywateli.

 

Według niemieckich organizacji ochrony praw zwierząt społeczność zoofilna u naszych sąsiadów to 2 miliony osób, natomiast według pana Kioka – góra 100 tysięcy. W każdym razie ZETA uważa, że spora grupa obywateli padła ofiarą „zacofania i średniowiecznych uprzedzeń” niemieckich parlamentarzystów, co oznacza regres obyczajowy i godne napiętnowania „ograniczenie wolności osobistych oraz prawa do spełnienia seksualnego.”  

Wcześniej niektórzy członkowie ZETA postulowali jakąś formę zalegalizowania ich związków, co mogłoby nadać „społeczny wymiar ich miłości” i zwolniło od niektórych podatków. Być może to zdenerwowało część posłów Bundestagu.

Zoofilia została zalegalizowana w Niemczech w 1969 r., na fali europejskiej rewolucji obyczajowej z 1968 r., pod wpływem postulatów organizacji ekologicznych. Trzeba jednak pamiętać, że wówczas i w latach siedemdziesiątych – homoseksualizm, zoofilia i pedofilia cieszyły się znaczną przychylnością mediów i elit – rewolucja była faktem. Zoofilia została szybko zaakceptowana, a młodzi politycy, jak obecny szef Grupy Zielonych w Parlamencie Europejskim Daniel  Cohn-Bendit, swobodnie pisali książki o własnej pedofilii. W połowie lat siedemdziesiątych pojawiła się jednak pedofilofobia.

Zapomniane listy

W 1977 r. młode elity w liście otwartym wydrukowanym w Liberation broniły trzech mężczyzn, którym groziła kara więzienia za stosunki z dziećmi. Wśród sygnatariuszy byli m.in. Bernard Kouchner, późniejszy szef dyplomacji w prawicowej administracji Sarkozy’ego, Jack Lang, później wielokrotny minister kultury w rządach „socjalistów”, czy filozof André Glucksmann. Sprzeciwiali się pedofilofobii, lecz mimo woli wywołali krótkotrwałą falę antysemityzmu w listach do redakcji, która wówczas bardzo się na to skarżyła. Nieco później list otwarty domagający się „uznania prawa dzieci do utrzymywania stosunków z wybranymi przez nie osobami” podpisali intelektualiści, m. in. Jean-Paul Sarte, Michel Foucault, Roland Barthes, Jacques Derrida. Ten list też miał skutek uboczny: spowodował przejściową homofobię, ze względu na orientację znacznej części sygnatariuszy (coming-outy stały się popularne). Jeden z nich, Peter Sollers, pytany po latach o ten list odpowiedział, że nie pamięta – „Tyle wtedy było petycji, podpisywało się właściwie automatycznie.”

Pedofilofobia doszła do medialnego głosu w krajach Zachodu mniej więcej po 15 latach i dzisiaj nie jest już krytykowana – to było pierwsze porewolucyjne cofnięcie – jak się wydawało nieubłaganego – koła historii. 

Inaczej było z zoofilofobią. Nie dochodziła specjalnie do głosu, gdyż odznaczały się nią (tak samo zresztą jak pedofilofobią) tylko kościoły chrześcijańskie, nie mając już  wielkiego wpływu na obyczaje. W ciągu dziesiątek lat zoofilia obrosła na Zachodzie kulturą i instytucjami. Kultowym filmem zoofilów pozostaje słynny King Kong z 1933 r. W pewnym momencie zwierzę lekko unosi sukienkę pięknej blondynki Fay Wray i wącha sobie palce. Ilustruje to współczesną ideologię towarzystw zoofilnych, według której zwierzęta są humanofilami. No cóż, łatwo zaobserwować pieska jak wyżywa się na nogawce, ale prawda jest taka, że zwierzęta trzeba odpowiednio zmylić lub specjalnie wytresować, by przejawiały odpowiednią aktywność. Tak jest w setkach niemieckich burdeli dla zoofilów, gdzie psy, kozły i knury przyucza się systemem nagród i kar do pokrywania kobiet i mężczyzn. W grę wchodzą też specjalne środki farmakologiczne. 

 

Zoofilia, jak inne orientacje, jest stara jak świat. Sławny amerykański raport Kinseya z 1953 ujawnił, że ok. 17% amerykańskich chłopców miało co najmniej jeden stosunek ze zwierzętami. To z reguły przejściowe. O ile część homoseksualistów jest uwarunkowana genetycznie, o tyle w wypadku zoofilii rzecz jest powiedzmy kulturowa, więc część zoofilów w ogólnej populacji może rosnąć i spadać. Zoofilia kobieca jest łagodniejsza niż męska. Amerykanie zauważyli zastanawiające zjawisko: samotne kobiety, kiedy wybierają psy do towarzystwa, nie przestrzegają parytetu – w 90% to samce, ale procent seksualnego wykorzystania zwierząt jest taki sam jak u mężczyzn. Mężczyznom, ze wstydu bądź z sadyzmu zdarza się zabijać zwierzęta, torturować.

Znak czasów: zaostrzenie obyczajów seksualnych w Niemczech nie zostało wprowadzone, jak kiedyś, pod wpływem nacisków ze strony przedstawicieli religii (wszystkie zakazują zoofilii), lecz organizacji ochrony praw zwierząt. W każdym razie to odwrócenie koła historii obyczajów przyciąga uwagę we Francji, gdzie debatuje się nad dopuszczeniem do homo-małżeństwa. Opozycja zapowiada, że nie będzie mogła znieść ustawy, jeśli ona wejdzie w życie, bo małżeństwa zostaną już zawarte, domaga się więc referendum. Problemem nie są związki między dorosłymi, ale dopuszczalność adopcji dzieci. Tylko kilka krajów na świecie – od niedawna – dopuszcza adopcje dla takich par i na ogół jest mało danych jak to faktycznie przebiega. Pierwsze sygnały dochodzą z Kanady (adopcje dopuszczalne od 7 lat) – skonstatowano tam, że przemoc domowa w parach homoseksualnych jest o ponad 100% wyższa niż u hetero – to sprawia, że niektórzy martwią się o los dzieci.

Z drugiej strony nigdzie na świecie homoseksualiści nie tłoczą się w urzędach – tylko niewielki procent tej społeczności bierze śluby, więc ewentualne zagrożenie jest minimalne. Koło idzie więc do przodu i póki co nic nie wskazuje, by miało zawrócić.      


Komentarze 204 Dodaj komentarz

 
 1. >> Michael Kiok:
  >> prowadzi do dyskryminacji i *gwałci* zasadę równości wszystkich *obywateli*.

  BUHAHA! Zgodzę się że coś tu jest gwałcone. Ale od kiedy to obywatelstwo w Niemczech otrzymują zwierzęta? :D

     Odpowiedz
  3
  9
 2. cuż, za kila lat zostanie zakazane, picie alkoholu i palenie, potem stosunek z własną żoną…………
  ……. to prawda zoofila jako obustronna „miłość” jest znana, była czczona, od zarania dziejów. Jest to wpisane w naszą prehistorię i historię i to w obu przypadkach. Wprowadzenie zakazu tylko spotęguję ten problem czego przykładem była prohibicja w USa.
  Nie wolno zakazywać czegoś wbrew innym w demokratycznym państwie. Decydując tym samym za „zwierzę”, można tu stwierdzić iż, to my jesteśmy tu Panem, a zatem zwierzę Niewolnikiem, więc wyższość rasy nad inną Rasą, lub gatunkiem……………..
  ….. wg, wszelkich stwierdzeń nauki niestety należymy do tz, mammales z gr.naczelnych więc też jesteśmy zwierzętami. Dlaczego więc urywamy własną naturę………. .

  ……….. cuż Wiem-y że ta cała nagonka jest specjalnie tworzona, celem nabicia komuś kasy, mi np, nie chciało by się moknąć czy marznąć być przykutym do drzewa w celu jego obrony, chyba że ktoś by mi za to zapłacił, no i płacą czemu?……… . nie wiem, wiem tylko tyle że drzewo nie więcej zużywa tlenu niż go produkuje, więc o co chodzi…………. .

  .. ta w nawiasie, o ile coś tu maja do gadania ci zieloni czy z ochrony zwierząt że dzieje im się krzywda itd, CI właśnie winni być pierwsi pod lupę wzięci…………
  wiecie że te „organizacje” w większości żyją z handlu tymi odbitymi zwierzętami !!!!!, przykład np z Kampinosu ..
  .. Państwo a przede wszystkim pewna grupa nawiedzonych ludzi nie ma prawa decydować za innych ludzi oraz za inne gatunki.
  A takie działania są wbrew konstytucji. Chyba że azdy żywy organizm będzie posiadał prawa obywatelskie.!!!!!!!!!!

     Odpowiedz
  2
  7
 3. Ok, niech każdy robi co chce, ale pod jednym warunkiem!- NIE KRZYWDŹ PRZY TYM DRUGIEGO!- obojętnie czy to człowiek, czy pies, a niestety zoofile w najgorszy z możliwych sposobów zadają ból psom. Poszukajcie zdjęć w necie, ja niestety nie zapomnę tych obrazów do końca życia. Biedne stworzenia :(

     Odpowiedz
  1
  0
 4. Sep, ConclusionRRE scorea higher predictive value thanABCD scoreassessing-day risk of stroke after TSI. Chronicrecurrent abdominal pain is common in children,the term functionalв—‹Significant vomiting, constipation, diarrhea, bloating, or…. signs or symptoms should call their health care provider immediately:. [url=http://ds-lawoffice.co.il/forums/topic/buy-allegra-sells-cheap-medications-buy-allegra-online-uk-only]http://ds-lawoffice.co.il/forums/topic/buy-allegra-sells-cheap-medications-buy-allegra-online-uk-only/[/url] Cantolao y Sport Ancash se enfrentarГЎn buscando el ansiado ascenso a Primera DivisiГіn. Shop thinning hairhair loss products at Sephora. Find treatments, supplementstools to help reduce hair losspromotegrowth. http://dyargroup.net/ar/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=6468
  These patient movementsoccur from ventilators, anti-bedsore beds, intra-arterial balloon pumps, ventricular assist devices,especially oscillatory. [url=http://www.pae-essamba.org/?topic=naprosyn-online-deal-naprosyn-overnight-delivery-cod&lang=en]Naprosyn Online Deal -> Naprosyn Overnight Delivery Cod[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 5. wh0cd33789 [url=http://lasix.network/]lasix[/url] [url=http://propranolol.guru/]propranolol buy online[/url] [url=http://retinapills.in.net/]retin-a[/url] [url=http://neurontinbest.us.org/]neurontin[/url] [url=http://antabuse.network/]antabuse[/url] [url=http://motrin.icu/]motrin price[/url] [url=http://azithromycin.network/]azithromycin[/url] [url=http://amoxicillinpills.doctor/]order amoxicillin[/url] [url=http://synthroid.bio/]synthroid 150[/url] [url=http://synthroidpills.doctor/]synthroid[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 6. wh0cd33789 [url=http://propranolol.guru/]propranolol[/url] [url=http://antabuse.network/]antabuse[/url] [url=http://retinapills.in.net/]retin-a[/url] [url=http://amoxicillinpills.doctor/]buy amoxicillin without prescription[/url] [url=http://neurontinbest.us.org/]neurontin online[/url] [url=http://motrin.icu/]motrin[/url] [url=http://synthroid.bio/]synthroid 0.05 mg[/url] [url=http://synthroidpills.doctor/]synthroid[/url] [url=http://lasix.network/]lasix[/url] [url=http://azithromycin.network/]azithromycin[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 7. wh0cd33789 [url=http://antabuse.network/]antabuse prescription[/url] [url=http://neurontinbest.us.org/]neurontin 300mg[/url] [url=http://amoxicillinpills.doctor/]amoxicillin[/url] [url=http://synthroidpills.doctor/]synthroid tablets[/url] [url=http://azithromycin.network/]azithromycin 500 mg[/url] [url=http://retinapills.in.net/]retin-a[/url] [url=http://propranolol.guru/]propranolol[/url] [url=http://synthroid.bio/]buy levothyroxine online[/url] [url=http://lasix.network/]lasix[/url] [url=http://motrin.icu/]our website[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 8. wh0cd33789 [url=http://antabuse.network/]antabuse[/url] [url=http://motrin.icu/]motrin cost[/url] [url=http://neurontinbest.us.org/]neurontin 600[/url] [url=http://amoxicillinpills.doctor/]order amoxicillin[/url] [url=http://retinapills.in.net/]buy tretinoin[/url] [url=http://lasix.network/]buy lasix[/url] [url=http://propranolol.guru/]propranolol[/url] [url=http://azithromycin.network/]azithromycin[/url] [url=http://synthroid.bio/]synthroid 150[/url] [url=http://synthroidpills.doctor/]synthroid[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 9. wh0cd33789 [url=http://azithromycin.network/]azithromycin[/url] [url=http://neurontinbest.us.org/]neurontin gabapentin[/url] [url=http://amoxicillinpills.doctor/]amoxicillin[/url] [url=http://antabuse.network/]antabuse[/url] [url=http://retinapills.in.net/]retin-a[/url] [url=http://propranolol.guru/]propranolol[/url] [url=http://motrin.icu/]motrin ib[/url] [url=http://lasix.network/]click[/url] [url=http://synthroidpills.doctor/]synthroid pills[/url] [url=http://synthroid.bio/]synthroid[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 10. wh0cd579136 [url=http://amoxicillinpills.doctor/]amoxicillin[/url] [url=http://retinapills.in.net/]as an example[/url] [url=http://motrin.icu/]motrin[/url] [url=http://antabuse.network/]buy antabuse on line[/url] [url=http://synthroid.bio/]additional reading[/url] [url=http://azithromycin.network/]azithromycin[/url] [url=http://propranolol.guru/]buy propranolol online[/url] [url=http://neurontinbest.us.org/]neurontin medication[/url] [url=http://synthroidpills.doctor/]synthroid pill[/url] [url=http://lasix.network/]lasix[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 11. wh0cd33789 [url=http://lasix.network/]lasix[/url] [url=http://propranolol.guru/]propranolol la[/url] [url=http://retinapills.in.net/]retin-a[/url] [url=http://amoxicillinpills.doctor/]amoxicillin 500 mg[/url] [url=http://synthroid.bio/]synthroid[/url] [url=http://motrin.icu/]motrin[/url] [url=http://azithromycin.network/]azithromycin[/url] [url=http://neurontinbest.us.org/]Neurontin[/url] [url=http://antabuse.network/]antabuse no prescription[/url] [url=http://synthroidpills.doctor/]synthroid[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 12. wh0cd33789 [url=http://motrin.icu/]motrin 600[/url] [url=http://neurontinbest.us.org/]neurontin[/url] [url=http://synthroid.bio/]synthroid[/url] [url=http://amoxicillinpills.doctor/]amoxicillin[/url] [url=http://lasix.network/]lasix[/url] [url=http://azithromycin.network/]azithromycin[/url] [url=http://synthroidpills.doctor/]synthroid[/url] [url=http://propranolol.guru/]propranolol[/url] [url=http://retinapills.in.net/]retin-a[/url] [url=http://antabuse.network/]antabuse substitute[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 13. wh0cd33789 [url=http://synthroidpills.doctor/]cost of synthroid[/url] [url=http://neurontinbest.us.org/]neurontin prices[/url] [url=http://retinapills.in.net/]how much is retin a[/url] [url=http://motrin.icu/]motrin medication[/url] [url=http://antabuse.network/]buy disulfiram online[/url] [url=http://amoxicillinpills.doctor/]amoxicillin online no prescription[/url] [url=http://propranolol.guru/]propranolol[/url] [url=http://azithromycin.network/]azithromycin 250 mg price[/url] [url=http://synthroid.bio/]synthroid[/url] [url=http://lasix.network/]lasix[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 14. wh0cd33789 [url=http://neurontinbest.us.org/]Neurontin[/url] [url=http://azithromycin.network/]azithromycin prescription[/url] [url=http://amoxicillinpills.doctor/]buy amoxicillin without prescription[/url] [url=http://propranolol.guru/]propranolol[/url] [url=http://synthroidpills.doctor/]synthroid[/url] [url=http://motrin.icu/]motrin price[/url] [url=http://synthroid.bio/]synthroid 125 mg[/url] [url=http://lasix.network/]lasix[/url] [url=http://antabuse.network/]buy disulfiram without prescription[/url] [url=http://retinapills.in.net/]retin a 0.05[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 15. wh0cd579136 [url=http://motrin.icu/]motrin 600 mg[/url] [url=http://azithromycin.network/]azithromycin 500 mg[/url] [url=http://propranolol.guru/]propranolol[/url] [url=http://synthroidpills.doctor/]synthroid pill[/url] [url=http://retinapills.in.net/]retin-a[/url] [url=http://neurontinbest.us.org/]cost of neurontin[/url] [url=http://amoxicillinpills.doctor/]metronidazole amoxicillin[/url] [url=http://antabuse.network/]buy disulfiram online[/url] [url=http://synthroid.bio/]synthroid[/url] [url=http://lasix.network/]resource[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 16. wh0cd33789 [url=http://azithromycin.network/]azithromycin 500 mg[/url] [url=http://synthroid.bio/]synthroid[/url] [url=http://motrin.icu/]800 mg motrin[/url] [url=http://synthroidpills.doctor/]synthroid pills[/url] [url=http://retinapills.in.net/]price of retin-a[/url] [url=http://lasix.network/]lasix[/url] [url=http://amoxicillinpills.doctor/]amoxicillin 400mg[/url] [url=http://propranolol.guru/]cost of propranolol[/url] [url=http://antabuse.network/]buy disulfiram online[/url] [url=http://neurontinbest.us.org/]MEDICINE NEURONTIN[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 17. wh0cd33789 [url=http://antabuse.network/]antabuse[/url] [url=http://amoxicillinpills.doctor/]ampicillin amoxicillin[/url] [url=http://azithromycin.network/]purchase azithromycin 500 mg tablets[/url] [url=http://synthroidpills.doctor/]drug synthroid[/url] [url=http://retinapills.in.net/]retin a without script[/url] [url=http://propranolol.guru/]propranolol[/url] [url=http://neurontinbest.us.org/]neurontin[/url] [url=http://lasix.network/]buy lasix without a prescription[/url] [url=http://motrin.icu/]motrin 600mg[/url] [url=http://synthroid.bio/]buy levothyroxine online[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 18. wh0cd33789 [url=http://synthroidpills.doctor/]cost of synthroid[/url] [url=http://retinapills.in.net/]how much is retin a[/url] [url=http://synthroid.bio/]for more[/url] [url=http://neurontinbest.us.org/]neurontin[/url] [url=http://motrin.icu/]motrin[/url] [url=http://antabuse.network/]site here[/url] [url=http://lasix.network/]lasix without a prescription[/url] [url=http://propranolol.guru/]propranolol[/url] [url=http://azithromycin.network/]azithromycin[/url] [url=http://amoxicillinpills.doctor/]amoxicillin 500 mg[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 19. wh0cd33789 [url=http://azithromycin.network/]azithromycin[/url] [url=http://neurontinbest.us.org/]300 mg neurontin[/url] [url=http://synthroidpills.doctor/]synthroid pills[/url] [url=http://propranolol.guru/]propranolol buy[/url] [url=http://antabuse.network/]antabuse drug[/url] [url=http://synthroid.bio/]buy levothyroxine online[/url] [url=http://motrin.icu/]motrin[/url] [url=http://retinapills.in.net/]buy retin-a[/url] [url=http://amoxicillinpills.doctor/]amoxicillin online no prescription[/url] [url=http://lasix.network/]more helpful hints[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 20. wh0cd33789 [url=http://neurontinbest.us.org/]neurontin tablets[/url] [url=http://retinapills.in.net/]retin a 0.05[/url] [url=http://azithromycin.network/]visit this link[/url] [url=http://lasix.network/]lasix[/url] [url=http://motrin.icu/]motrin[/url] [url=http://amoxicillinpills.doctor/]buy amoxicillin without prescription[/url] [url=http://antabuse.network/]antabuse ordering[/url] [url=http://synthroid.bio/]synthroid[/url] [url=http://propranolol.guru/]propranolol metoprolol[/url] [url=http://synthroidpills.doctor/]synthroid[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 21. wh0cd33789 [url=http://synthroid.bio/]synthroid[/url] [url=http://retinapills.in.net/]retin-a[/url] [url=http://synthroidpills.doctor/]synthroid tablets[/url] [url=http://lasix.network/]buy generic lasix[/url] [url=http://antabuse.network/]order antabuse no prescription[/url] [url=http://amoxicillinpills.doctor/]amoxicillin[/url] [url=http://motrin.icu/]motrin price[/url] [url=http://azithromycin.network/]azithromycin[/url] [url=http://neurontinbest.us.org/]price of neurontin[/url] [url=http://propranolol.guru/]propranolol[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 22. wh0cd33789 [url=http://amoxicillinpills.doctor/]antibiotic amoxicillin[/url] [url=http://lasix.network/]lasix[/url] [url=http://synthroidpills.doctor/]link[/url] [url=http://retinapills.in.net/]retin a 0.05[/url] [url=http://motrin.icu/]motrin[/url] [url=http://antabuse.network/]antabuse[/url] [url=http://neurontinbest.us.org/]medicine neurontin[/url] [url=http://synthroid.bio/]synthroid[/url] [url=http://propranolol.guru/]homepage here[/url] [url=http://azithromycin.network/]azithromycin[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 23. wh0cd33789 [url=http://azithromycin.network/]azithromycin[/url] [url=http://synthroidpills.doctor/]synthroid[/url] [url=http://synthroid.bio/]levothyroxine 50 mcg[/url] [url=http://antabuse.network/]antabuse[/url] [url=http://propranolol.guru/]propranolol[/url] [url=http://motrin.icu/]motrin 600 mg[/url] [url=http://amoxicillinpills.doctor/]oral amoxicillin[/url] [url=http://retinapills.in.net/]retin-a[/url] [url=http://neurontinbest.us.org/]Neurontin[/url] [url=http://lasix.network/]lasix[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 24. wh0cd33789 [url=http://lasix.network/]buy lasix without a prescription[/url] [url=http://propranolol.guru/]propranolol[/url] [url=http://retinapills.in.net/]retin-a[/url] [url=http://synthroid.bio/]buy levothyroxine online[/url] [url=http://motrin.icu/]motrin[/url] [url=http://neurontinbest.us.org/]neurontin[/url] [url=http://azithromycin.network/]azithromycin[/url] [url=http://amoxicillinpills.doctor/]homepage[/url] [url=http://antabuse.network/]buy disulfiram online[/url] [url=http://synthroidpills.doctor/]synthroid 137[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 25. wh0cd33789 [url=http://antabuse.network/]antabuse[/url] [url=http://motrin.icu/]motrin[/url] [url=http://synthroidpills.doctor/]synthroid tablets[/url] [url=http://amoxicillinpills.doctor/]amoxicillin[/url] [url=http://retinapills.in.net/]how much is retin a[/url] [url=http://propranolol.guru/]propranolol[/url] [url=http://lasix.network/]buy lasix without a prescription[/url] [url=http://synthroid.bio/]buy levothyroxine online[/url] [url=http://azithromycin.network/]purchase azithromycin 500 mg tablets[/url] [url=http://neurontinbest.us.org/]neurontin tablets[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 26. wh0cd33789 [url=http://antabuse.network/]antabuse[/url] [url=http://amoxicillinpills.doctor/]buy amoxicillin without prescription[/url] [url=http://retinapills.in.net/]how much is retin a[/url] [url=http://synthroid.bio/]synthroid[/url] [url=http://lasix.network/]lasix[/url] [url=http://neurontinbest.us.org/]Neurontin[/url] [url=http://motrin.icu/]motrin[/url] [url=http://synthroidpills.doctor/]synthroid pills[/url] [url=http://propranolol.guru/]propranolol[/url] [url=http://azithromycin.network/]azithromycin 500 mg[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 27. wh0cd33789 [url=http://retinapills.in.net/]retin-a[/url] [url=http://neurontinbest.us.org/]Neurontin[/url] [url=http://synthroid.bio/]synthroid 150[/url] [url=http://amoxicillinpills.doctor/]amoxicillin[/url] [url=http://azithromycin.network/]azithromycin[/url] [url=http://synthroidpills.doctor/]synthroid[/url] [url=http://motrin.icu/]motrin price[/url] [url=http://antabuse.network/]antabuse[/url] [url=http://lasix.network/]40 mg lasix[/url] [url=http://propranolol.guru/]buy propranolol online[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 28. wh0cd33789 [url=http://synthroidpills.doctor/]synthroid 75[/url] [url=http://amoxicillinpills.doctor/]amoxicillin online no prescription[/url] [url=http://propranolol.guru/]propranolol medicine[/url] [url=http://azithromycin.network/]azithromycin online pharmacy[/url] [url=http://retinapills.in.net/]retin-a[/url] [url=http://neurontinbest.us.org/]neurontin[/url] [url=http://antabuse.network/]buy antabuse on line[/url] [url=http://synthroid.bio/]synthroid[/url] [url=http://lasix.network/]lasix[/url] [url=http://motrin.icu/]motrin[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 29. wh0cd33789 [url=http://synthroidpills.doctor/]order synthroid without prescription[/url] [url=http://propranolol.guru/]propranolol[/url] [url=http://neurontinbest.us.org/]buy neurontin online[/url] [url=http://motrin.icu/]motrin[/url] [url=http://retinapills.in.net/]retin a 0.05[/url] [url=http://lasix.network/]lasix[/url] [url=http://azithromycin.network/]azithromycin[/url] [url=http://amoxicillinpills.doctor/]oral amoxicillin[/url] [url=http://synthroid.bio/]synthroid[/url] [url=http://antabuse.network/]antabuse[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 30. wh0cd579136 [url=http://antabuse.network/]antabuse no prescription[/url] [url=http://synthroid.bio/]synthroid thyroid[/url] [url=http://retinapills.in.net/]buying retin a[/url] [url=http://neurontinbest.us.org/]neurontin[/url] [url=http://propranolol.guru/]propranolol la[/url] [url=http://synthroidpills.doctor/]synthroid 112[/url] [url=http://motrin.icu/]motrin 600 mg[/url] [url=http://lasix.network/]lasix[/url] [url=http://amoxicillinpills.doctor/]order amoxicillin[/url] [url=http://azithromycin.network/]azithromycin 500 mg[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 31. wh0cd33789 [url=http://retinapills.in.net/]how much is retin a[/url] [url=http://azithromycin.network/]azithromycin[/url] [url=http://motrin.icu/]motrin[/url] [url=http://synthroidpills.doctor/]synthroid[/url] [url=http://propranolol.guru/]propranolol[/url] [url=http://synthroid.bio/]synthroid 0.05 mg[/url] [url=http://amoxicillinpills.doctor/]amoxicillin[/url] [url=http://lasix.network/]buy lasix[/url] [url=http://antabuse.network/]buy disulfiram online[/url] [url=http://neurontinbest.us.org/]neurontin prescription[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 32. wh0cd33789 [url=http://motrin.icu/]motrin price[/url] [url=http://neurontinbest.us.org/]Medicine Neurontin[/url] [url=http://synthroid.bio/]buy levothyroxine online[/url] [url=http://antabuse.network/]antabuse[/url] [url=http://lasix.network/]lasix[/url] [url=http://azithromycin.network/]azithromycin[/url] [url=http://propranolol.guru/]propranolol[/url] [url=http://synthroidpills.doctor/]synthroid with no prescription[/url] [url=http://amoxicillinpills.doctor/]amoxicillin[/url] [url=http://retinapills.in.net/]retin a 0.025[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 33. wh0cd33789 [url=http://synthroidpills.doctor/]synthroid pills[/url] [url=http://lasix.network/]lasix[/url] [url=http://antabuse.network/]antabuse[/url] [url=http://amoxicillinpills.doctor/]metronidazole amoxicillin[/url] [url=http://retinapills.in.net/]retin-a[/url] [url=http://azithromycin.network/]citation[/url] [url=http://motrin.icu/]motrin[/url] [url=http://neurontinbest.us.org/]article source[/url] [url=http://propranolol.guru/]propranolol medicine[/url] [url=http://synthroid.bio/]synthroid 150 mcg[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 34. wh0cd33789 [url=http://motrin.icu/]motrin[/url] [url=http://synthroidpills.doctor/]cost of synthroid[/url] [url=http://retinapills.in.net/]retin a 0.025[/url] [url=http://synthroid.bio/]buy levothyroxine online[/url] [url=http://azithromycin.network/]azithromycin 500 mg[/url] [url=http://antabuse.network/]antabuse no prescription[/url] [url=http://amoxicillinpills.doctor/]buy amoxicillin no prescription[/url] [url=http://neurontinbest.us.org/]neurontin gabapentin[/url] [url=http://lasix.network/]lasix[/url] [url=http://propranolol.guru/]propranolol[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 35. wh0cd33789 [url=http://lasix.network/]lasix[/url] [url=http://motrin.icu/]motrin pm[/url] [url=http://propranolol.guru/]propranolol[/url] [url=http://antabuse.network/]example here[/url] [url=http://synthroid.bio/]synthroid[/url] [url=http://azithromycin.network/]azithromycin[/url] [url=http://synthroidpills.doctor/]synthroid[/url] [url=http://amoxicillinpills.doctor/]metronidazole amoxicillin[/url] [url=http://retinapills.in.net/]retin-a[/url] [url=http://neurontinbest.us.org/]neurontin price[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 36. wh0cd33789 [url=http://motrin.icu/]motrin 800[/url] [url=http://retinapills.in.net/]retin a 0.05[/url] [url=http://synthroid.bio/]synthroid[/url] [url=http://synthroidpills.doctor/]synthroid[/url] [url=http://lasix.network/]lasix[/url] [url=http://azithromycin.network/]azithromycin[/url] [url=http://antabuse.network/]antabuse[/url] [url=http://neurontinbest.us.org/]Neurontin[/url] [url=http://propranolol.guru/]propranolol[/url] [url=http://amoxicillinpills.doctor/]amoxicillin[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 37. wh0cd579136 [url=http://motrin.icu/]motrin 800 mg[/url] [url=http://retinapills.in.net/]retin a 0.025[/url] [url=http://propranolol.guru/]propranolol[/url] [url=http://amoxicillinpills.doctor/]metronidazole amoxicillin[/url] [url=http://neurontinbest.us.org/]Neurontin[/url] [url=http://azithromycin.network/]azithromycin[/url] [url=http://synthroid.bio/]our site[/url] [url=http://synthroidpills.doctor/]cost of synthroid[/url] [url=http://lasix.network/]40 mg lasix[/url] [url=http://antabuse.network/]antabuse[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 38. wh0cd33789 [url=http://amoxicillinpills.doctor/]amoxicillin[/url] [url=http://neurontinbest.us.org/]neurontin 600mg[/url] [url=http://antabuse.network/]antabuse[/url] [url=http://synthroidpills.doctor/]synthroid[/url] [url=http://lasix.network/]lasix iv[/url] [url=http://azithromycin.network/]purchase azithromycin 500 mg tablets[/url] [url=http://retinapills.in.net/]how much is retin a[/url] [url=http://motrin.icu/]motrin[/url] [url=http://synthroid.bio/]synthroid[/url] [url=http://propranolol.guru/]propranolol la[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 39. wh0cd33789 [url=http://azithromycin.network/]azithromycin[/url] [url=http://propranolol.guru/]buy propranolol online[/url] [url=http://amoxicillinpills.doctor/]order amoxicillin[/url] [url=http://retinapills.in.net/]retin-a[/url] [url=http://antabuse.network/]antabuse[/url] [url=http://synthroidpills.doctor/]synthroid[/url] [url=http://synthroid.bio/]synthroid 150 mcg[/url] [url=http://motrin.icu/]motrin[/url] [url=http://lasix.network/]buy lasix without a prescription[/url] [url=http://neurontinbest.us.org/]Neurontin Prescription[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 40. wh0cd579136 [url=http://neurontinbest.us.org/]Neurontin Generic[/url] [url=http://antabuse.network/]antabuse[/url] [url=http://synthroidpills.doctor/]synthroid 137[/url] [url=http://azithromycin.network/]purchase azithromycin 500 mg tablets[/url] [url=http://motrin.icu/]motrin[/url] [url=http://lasix.network/]lasix[/url] [url=http://propranolol.guru/]propranolol buy[/url] [url=http://synthroid.bio/]synthroid[/url] [url=http://amoxicillinpills.doctor/]price of amoxicillin[/url] [url=http://retinapills.in.net/]how much is retin a[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 41. Pada saat ini siapa yang tak kenal dengan judi togel online, permainan judi yang bisa memberikan keuntungan besar hanya dengan modal kecil saja, yang tidak bisa didapatkan kecuali bermain di judi togel online, dengan adanya judi togel inilah banyak orang yang bisa merubah nasib dan mendapatkan keuntungan yang tidak sedikit. Untuk informasi lebih lengkap mengenai keuntungan, cara main dan togel online, Anda bisa langsung klik di link berikut ini.

  http://medanjudi.us/primbon-online-bandar-judi-togel-online-terpercaya-terbaik-dan-terbesar/

     Odpowiedz
  0
  0
 42. Agen Judi dengan Pilihan Permainan paling Lengkap
  Permainan Judi Online yang kami tawarkan adalah Sbobet, Ibcbet/Maxbet, TBSbet, Ibet789, Sbobet casino(338a), ion casino, Oriental Casino, GD88 casino, dan Isin4D. Anda juga memiliki kebebasan untuk memindahkan kredit anda pada permainan yang anda minati. gb188.org/ Pelayanan Customer Service siap membantu anda dengan ramah dan sopan selama 7x 24 jam, jadi customer service akan membantu anda nonstop sampai Anda benar-benar puas dengan pelayanan kami. Server dari GentingBet188 berlokasi di Asia Tenggara yang akan memudahkan para pemain Judi Online untuk mekases Situs Bola Kami. Ditambah dengan Keamanan server yang selalu di update akan membuat setiap data-data member setia GentingBet188 tetap aman dan rahasia data di jamin.

     Odpowiedz
  0
  0
 43. Bermain judi bola online memiliki banyak keuntungan dan kelebihan yang bisa anda dapatkan, jika anda ingin bermain judi bola online dengan berbagai kemudahan dan keuntungan besar segeralah bergabung dengan 13win yang merupakan sebuah situs agen judi bola online terbaik dan terpercaya di Asia dengan modal yang terjangkau dan menghadirkan Bonus Menarik setiap minggunya.
  informasi lebih lajut kunjungi link di bawah :
  taruhan 1×2

     Odpowiedz
  0
  0
 44. [url=http://valtrexwithoutprescription.party/]valtrex without prescription[/url] [url=http://doxycyclinegenericbuy.com/]doxycycline hydrochloride[/url] [url=http://propecia365.us.com/]propecia without prescription[/url] [url=http://tetracyclinegenericbuy.com/]tetracycline[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 45. [url=http://tadalafil20mg.top/]cheap tadalafil 20mg[/url] [url=http://amoxicillin-500mg.top/]amoxicillin 500 mg capsule[/url] [url=http://valtrexgenericbuy.com/]purchase valtrex[/url] [url=http://plavixgeneric.us.org/]Cheap Plavix No Rx[/url] [url=http://viagra100mg.top/]viagra[/url] [url=http://advair365.us.com/]advair diskus online[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 46. [url=http://sildenafilcitrate100mg.us.com/]sildenafil without a prescription[/url] [url=http://valtrexoffers.us.org/]valtrex pills[/url] [url=http://cialisgeneric247.us.org/]cialis generic[/url] [url=http://torsemidebest.us.org/]torsemide[/url] [url=http://viagra2017.us.com/]viagra over the counter[/url] [url=http://cephalexin247.us.org/]next page[/url] [url=http://propecia365.us.com/]propecia[/url] [url=http://buytretinoin.us.com/]tretinoin cream 0.1[/url] [url=http://buyviagra.us.com/]viagra tablets[/url]

     Odpowiedz
  0
  0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


trzy × 3 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Moje najnowsze wpisy

 

Trump, Obama i widzenie członka

czwartek 10/11/2016
151

Trump wygrał. Nie mogę pozbyć się skojarzenia z pytaniem, zawartym w pracy Petera Fussa, wystawionej we Wrocławiu w 2008 r. Oto padła odpowiedź. To Trump…


Sekrety dżungli, czyli historia plastiku i NATO

niedziela 30/10/2016
2

Dlaczego siedzenia w autobusach pokryto grubym plastikiem, na czas podróży migrantów z likwidowanej „dżungli” w Calais? Zdjęcia pasażerów na tych plastikach wywołały pewną konsternację, nawet…


Dabiq nr 15. Pozdrowienia z Państwa Islamskiego

wtorek 02/08/2016
0

Jest nowy numer Dabiqa. Oficjalny periodyk Państwa Islamskiego (PI), z hasłem „Break the cross!” na okładce, bierze na celownik chrześcijan („krzyżowców”). Atakuje papieża Franciszka. Zdarzyło…


Państwo Islamskie – feminizm i pokój

poniedziałek 30/11/2015
1

Wyszedł właśnie 12, świąteczny można powiedzieć, numer oficjalnego organu prasowego Państwa Islamskiego, Dabiq. Kredowy papier, nienaganny lojałt, wersje elektroniczne. Dabiq to w rzeczywistości wioska niedaleko…


Francuzi na Bliskim Wschodzie, czyli która armia jest najmniejsza?

czwartek 19/11/2015
0

Paru moich znajomych zainteresowało to, co mówiłem w radio po zamachach w Paryżu, więc rozwinę tu odrobinę ten temat, żeby było jasne. Francuzi walczą w…


Komunikat Państwa Islamskiego

sobota 14/11/2015
2

Oto tłumaczenie dzisiejszego oficjalnego komunikatu PI w sprawie paryskich zamachów. Dowiadujemy się ostatnio często (rosyjski samolot, zamachy w Ankarze i w Bejrucie), że PI do…


Al-Fatiha, czyli żegnaj Ojcze nasz?

sobota 03/10/2015
0

„To jak my teraz będziemy się modlić?” – zapytała ni to mnie, ni to siebie, starsza pani siedząca przy kasie w moim osiedlowym supermarkecie. Patrzyła…


Zabijanie w Biblii i Koranie

poniedziałek 23/03/2015
17

Przyprowadźcie tutaj moich wrogów, którzy nie chcieli, abym nad nimi panował, i pozabijajcie ich w mojej obecności. Jezus Chrystus (Łk 19, 27) We wszystkich pismach…


Oscar dla służącej

poniedziałek 23/02/2015
0

Rok 1940, wojna w Europie, niemiecki i amerykański rasizm w fazach triumfu. Ale tak jak Hitler - nieco wcześniej, w 1936 - dekorował medalem olimpijskim…


Dziesięciu Murzynków Al-Kaidy

środa 18/02/2015
0

Napad na kopenhaską imprezę z udziałem szwedzkiego artysty-rysownika Larsa Vilksa, który przedstawia Mahometa jako psa, znowu kieruje uwagę na problem niejednoznaczności dowcipu w ujęciu Al-Kaidy.…