Lancet, pan-szczepionka i rodzina na 200 bańkach+


sobota 13/06/2020

 

Co to jest Lancet?
No, śmiało – pytanie przecież nie jest trudne?

Co, lancet to narzędzie? Chirurgiczne do tego? Kozik taki?

Owszem, ale mnie chodzi o Lancet przez duże „L”.

Cisza?

No to już wyjaśniam:

Lancet to jest narzędzie do zarządzania globalnym rynkiem zdrowia, legendowane jako naukowy, prestiżowy, bo prawie najdłużej na świecie wydawany periodyk medyczny.

Jakie żarty?
Trzeba być naiwnym, by wierzyć, że globalne rynki (jak rynek pieniądza, narkotyków, broni czy paliw, na zdrowiu skończywszy) są puszczane ot tak – samopas i pozbawione opieki fachowych regulatorów.

O, naiwniacy Saddam i Kadafi w to uwierzyli i jak to się dla nich skończyło, wiadomo.

Ale wróćmy do naszych baranów (to nie epitet, to cytat):

otóż globalni regulatorzy rynku medycznego zaordynowali tzw. pandemię.
No, tak zaordynowali.

Owszem, fachowcy (nagrani w warunkach komfortowych = sprzyjających szczerości) twierdzą, że najlepszym rozwiązaniem zawsze była wojna, jednak to temat na osobny tekst, ale że czasy mamy te, no -  innowacyjne, to i postawili na pandemię.

Po co? A po… pan-szczepionkę.

Bo na pan-szczepionce zrobi się pan-biznes, czyli, jak to mówią, biznes globalny.
A żeby wszystko było (jak powiedział Rywin podczas negocjacji biznesowych z Michnikiem) koszerne, to trzeba usunąć przeszkody, to i padło na starą, dobrą, przeciwmalaryczną chlorochininę.

Do usunięcia przeszkody regulatorzy posłużyli się Lancetem przez duże „L”, który zamieścił wynik badań obiektywnych naukowców, masakrujących wspominaną chlorochininę, do zarzucenia jej szkodliwości włącznie.

Potem, to już poszło z górki:

chodząca na pasku globalnych koncernów farmaceutycznych (a zarządzana przez etiopskiego komunistę) WHO, użyjmy konwencji kynologicznej – dała głos i zaaportowała rekomendację:

chlorochinina szkodzi! = droga do pan-szczepionki otwarta i musowo przystąpić do ostrzeni brzytew, bo golenia Ciemnego Ludu czas nastał.

Rzecz w tym, iż czasy spsiały i Lancet, który miał za zadanie z chirurgiczną precyzją zrobić Ciemnemu Ludowi pan-szczepionkową lobotomię, do szycia użył zamiast nici nawet nie sznurka, a postronka.

No i sprawa się rypła, bo szycie było za grube,

I jacyś niedokorumpowani (co za niedopatrzenie!) naukowcy udowodnili, że te opublikowane przez Lancet badania, dzięki którym to …. (i tu padają słowa powszechnie uznane za precyzyjne)  WHO mogło komu trzeba zameldować wykonanie zadania i posłać chlorochininę na aut, są lewe, a  szef zespołu jest lewy nie od wczoraj.

Lancet wycofał paszkwil, WHO wycofało dyskwalifikującą chlorochininę rekomendację, i… tylko – jak twierdzą badacze, szukający nie pan-szczepionki, a zwykłego lekarstwa na tę grypę -  straconych zostało kilka kluczowych miesięcy.

Nie muszę dodawać, że przez ten pan-wałek, z braku leku umrze parędziesiąt tysięcy ludzi, ale to akurat regulatorów rynku nie obchodzi, tym bardziej, że ludzi na świecie już prawie 8 miliardów.

No i co teraz pocznie nasz minister o wyglądzie sadystycznym, grożący nam na jesieni falą drugą i noszeniem namordników (niezmiennie pozdrawiam autorkę – Rozalię) aż do wyrzygania, czyli wynalezienia tej pan-szczepionki?

A, na biednego nie padło, toteż się jego losem nie martwię, ale mam (jak to u mnie w zwyczaju) propozycję rozwiązania konstruktywnego, a nawet propozycje dwie:

- zmienić temu Lancetowi nazwę na Majcher, bo to nie tylko znacznie bardziej precyzyjnie oddaje jego szemraną naturę, ale do tego brzmi prymitywnie, a więc stosownie.

- kniaź nowogrodzki mógłby ministra (jako w praktyce sprawdzonego na tym polu fachowca od stawiania rodzinie baniek) mianować dodatkowo ministrem ds rodziny, bo towarzyszce Maląg jakoś tak – że użyję terminologii lancetowej – tępo idzie.

 

http://ewaryst-fedorowicz.szkolanawigatorow.pl/zamaskowanie-czyli-humbug-pod-przykryciem

https://portal.abczdrowie.pl/koronawirus-ciag-dalszy-afery-o-chlorochine-wycofano-kolejne-publikacje

 


Moje najnowsze wpisy

 

O szubienicznych skłonnościach Morawieckiego

środa 10/05/2023

  Dzień zapowiada się ciekawie: „Poseł ze Śląska, oszust z Wrocławia!” (© Polscy Górnicy) pojechał po bandzie (tylko bez skojarzeń). Okazało się, że choć z…


Jak tow. Żukowska ob. Morawieckiego wykamingałtowała

środa 03/05/2023

Moda, jak wiadomo, zmienną jest, dzięki czemu mają z czego żyć (i to dobrze) mód kreatorzy/dyktatorzy: a to wykreują modę na kropki, a to na…


Przemyt Plus

sobota 01/04/2023

Przemyt jest instytucją starą jak świat i demokratyczną (acz zhierarchizowaną) odkąd świat istnieje. Przemytem trudnią się wszyscy: zwykłe mrówki, jak to mrówki, z mozołem targające…


Willa (i pałacyk) prawem, nie towarem!

wtorek 07/03/2023

Licytacja pomiędzy komunistami jawnymi i tymi pod przykryciem (biało-czerwonym, gdyby się ktoś pytał) trwa w najlepsze/najgorsze: co większa (…), to bardziej o młodych i roszczeniowych,…


Świat się dowiedział: „Nic nie powiedział!” - czyli jak Kaczyński ukradł szoł

środa 22/02/2023

Biden w Warszawie, to był jeden wielki wyścig nadwiślańskiej klasy kompradorskiej (dalej NKK), o przyswojenie jak największej dawki promieniowania, emitowanego przez nasze, nowe słoneczko: Potusa.…


Czy Ambasada Opiekuńcza nakaże PiSowi bojkot IO w Paryżu?

wtorek 14/02/2023

  Z tymi bojkotami Olimpiad (bo tak się za komuny te imprezy nazywało) to sprawa jest prosta, jak konstrukcja Bortniczuka Kamila (przydział służbowy – minister…


Gorliwi Usłużni Spolegliwi - czyli gusinflacja

czwartek 19/01/2023

Radio Maryja, to interesujące źródło interesujących (mnie przynajmniej) informacji. Różnych. Na przykład takich: „Inflację własną odczuwamy nawet na poziomie 40-60 procent – podkreślił dr Artur…


Ambasady Opiekuńcze i Stypendyści Cioci Stasi

sobota 31/12/2022

Gdyby ktoś mnie zapytał, co jest fundamentem rozwoju społeczeństwa (obywatelskiego w szczególności), odpowiadałbym, że system stypendialny. Bo to on pozwala zwalczyć wykluczenie, dzięki zastąpieniu powszechnie…


Konferencja w Teheranie, czyli V rozbiór Polski

wtorek 29/11/2022

Do czego służą historycy? No, słucham? Do jumania kasy? Np. 64 baniek patentem „na fundację”? Proszę Państwa, ja zadałem poważne pytanie i oczekuję poważnych odpowiedzi.…


Świat bez Urbana

wtorek 04/10/2022

Jest połowa pierwszej dekady 21 wieku. Zostaję dyrektorem generalnym agencji reklamowej, dopiero co kupionej przez potentata polskiego rynku reklamowego. Agencja została kupiona, bo była, jak…