Ci wredni Polacy nie chcą umierać na COVIDa!


sobota 08/08/2020
2

Polacy to źli ludzie.
I niewdzięczni.

Władzuchny kochanej nie słuchają, na tę para-grypę mają, jak niejaki Ewaryst, wywalone, i co najgorsze – umierać nie chcą.
No nie chcą i już!

Nie nowina to, bo już ponad półtora wieku temu, margrabia Wielopolski dosadnie tę przypadłość narodową spuentował:

„Dla Polaków można zrobić wszystko, z Polakami nic”

A tyle, co dla Polaków chce zrobić kniaź nowogrodzki ze swą socjalistyczną, nowogrodzką ferajną, to nikt w historii zrobić nawet nie zamarzył, no chyba że Leszek Balcerowicz, ze skutkiem wiadomym.

Mimo codziennego, dywanowego bombardowania przez połączone siły medialne koncernu Cioci Magdalenki, jak POPiS długi i szeroki, informacjami o rekordowym wzroście liczby zakażeń, nie chcą cholery jedne umierać.

O, wczoraj 680 zakażonych i zmarło aż 6!

Ale to jeszcze nic.
Przedwczoraj, to już przesadzili na maksa: nowych zakażeń 575 – a zmarła JEDNA osoba.

No i co z takimi (pojedźmy Gierkiem z 1976) warchołami począć?!

Pompowanie wyników przy pomocy „chorób współistniejących” działa wprawdzie maskująco, bo jak się okazuje, według Ministerstwa Zdrowia, od 4 marca do 19 maja na koronawirusa BEZ tej pompki zmarło w 36 milionowym kraju …200 (słownie – dwieście) osób,
jednak za okres po 19 maja  Ministerstwo już takich danych nie podaje, bo teraz, po pieredyszce, którą zawdzięczamy Jarosławowi Gowinowi, nastał czas brania Polaków za twarz  i żeby to branie odniosło skutek, trzeba Ciemnemu Ludowi  mózgi prać ze zdwojoną intensywnością.

***

Ledwie para-prezydent przestał po kraju jeździć, w tłumach bezmaseczkowych selfie sobie robić, już rozpoczęło się zgodne (a tak się niby kłócą) trójbębnienie połączonych sił  TVPTVNPolsat:

„Ludzieee! Reeekooord zakażeeeń! Koleeejny reeekord zakażeeeń!!!

Ja tam  za rekordami jestem od zawsze, szczegolnie w tzw. dyscyplinach nieolimpijskich, typu:

„ile może poseł Faflun przytulić kasy na kilometrówkach, nie mając samochodu ani prawa jazdy?”

Ale ponieważ poseł Faflun, w uznaniu rekordowych osiągnięć został wiceministrem, wróćmy do rekordzisty koronawirusa i odpowiedzmy teraz na pytanie z gatunku retorycznych ew. tendencyjnych:

jaka liczba w tym całym humbugu zwanym koronawirusem jest najważniejsza? Jedna, jedyna?

No jak to jaka?  Liczba zgonów!

Czyli ilu Polaków  na tę para-grypę umarło.

Nie ilu jest zakażonych, bo tego nikt, a z pewnością żaden z tych rudych szpeniów, nie wie.

Liczba zakażonych podawana codziennie dla zastraszenia Ciemnego Ludu/Suwerena (wersja zależna od tego, czy prywatna rozmowa czy oficjalny spicz) to najbardziej klasyczny fejk news.

Bo u tych 575/680/itd wykrytych zakażonych, po prostu…. wykonano testy.

A u milionów Polaków ich nie wykonano, i zapewne są oni już dawno pozakażani, tyle, że na tę para-grypę nie chorują, tak jak nie chorujemy z powodu całego pakietu bakterii i wirusów, który od zawsze nosimy w sobie.

No tak – nowomowa podpowiada, że chorujemy, ale „bezobjawowo”.

A fakty są nieubłagane:
Od 4 marca, czyli przez 4 miesiące, w 36 (no już nie 38, niestety) milionowym kraju, zmarło na tę para-grypę 1740 osób, z tego prawie wszyscy mieli „choroby współistniejące”.

W PRL-bis, CODZIENNIE, na raka i choroby układu krążenia umiera niemal 800 osób.


Czyli na pompowanego COVIDa, przez 4 miesiące zmarło tyle, co przez 2 (słownie – dwa) dni na raka i wieńcówkę.

I co? I psińco!
Jeśli fakty przeczą politycznym obstalunkom – tym gorzej dla faktów.
Sterroryzowanie Ciemnego Ludu/Suwerena (wersja zależna od tego, czy prywatna rozmowa, czy oficjalny spicz) warte każdej ściemy.

Mamy już pierwsze skutki 2 kadencji Dudy:
epidemiolog Rudaś – „Ciągłe noszenie maseczek poza domem jest bezwzględnie konieczne”.

Ja epidemiologa Rudasia popieram, i zgodzę się nosić maseczkę nie tylko poza domem, ale i w domu, pod jednym, drobnym warunkiem:

jeśli epidemiolog Rudaś będzie non stop nosił kaftan bezpieczeństwa.

Ministrowi Pinkasowi nie podobają się zatłoczone plaże we Władysławowie: „będziemy tam wysyłać kontrole” (policji z inspekcją sanitarną).

Susznie! Susznie! (to po żoliborsku) – ale najlepiej robić na tych plażach łapanki – patent ten mają socjaliści żoliborscy przetrenowany na kościołach i pielgrzymkach, a na plażach to pójdzie jeszcze  łatwiej:

otoczyć kordonem i spychać do wody!

***

Siermiężny na pozór (na pozór, bo w rzeczywistości jumają chłopaki i dziewczyny fulwypaśnie i nie tylko patentem na pandemię) socjalizm żoliborski ma i zabawne zupełnie aspekty:

szpenio od przydzielonych (nie zarobionych – przydzielonych) 200 baniek na rodzinę, straszy Polaków i grozi im jakimiś „falami”, „ogniskami” i PiS go wie czym – ale majątku żony ujawnić nie chce, taki dyskretny.

A żeby było, nomen omen, weselej, to po zaniechaniu łapanek w kościołach i na pielgrzymkach, wykombinował rejestrację i kontrolę wesel!

Ja mam taką propozycję, żeby on sam z tym swoim też rudym zastępcą, na kontrole jeździł i najlepiej, niech od wesel góralskich zacznie.

***
Ale żeby było konstruktywnie:

skoro na tę para-grypę umiera za mało Polaków, co czyni tę hucpę koronawirusową niewiarygodną,  jak nie przymierzając przymilny uśmiech bankstera (nawróconego na PiS, ale jednak bankstera), to nic prostszego, jak narzucić Polakom normy umieralności na koronawirusa:

dzienne, tygodniowe i miesięczne – takie, żeby cała, koronawirusowa granda była – jadąc Rywinem z negocjacji biznesowych z Michnikiem – koszerna.

I tylko, wpierw zamrożonej, a później dorzynanej (przygotowanej do przejęcia przez tzw. godne ręce nie tyle poszczególnych firm, co całych branż, zupełnie jak w KLDowskiej, słynnej jumie, zwanej Programem Powszechnej Prywatyzacji)

gospodarki żal.Komentarze 2 Dodaj komentarz

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


× 5 = dziesięć

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Moje najnowsze wpisy

 

"Za ropę waszą – nie naszą" i Narodowa Kwarantanna

piątek 13/11/2020
15

4 lata temu, zaraz po wygraniu przez Trumpa wyborów, zadałem proste pytanie, na odpowiedź na które czekałem lata 4: Czy Trump posadzi Clinton – czy…


Brązowe noski braci Karnowskich i górników cudowne ozdrowienie

niedziela 01/11/2020
2

Są w życiu chwile ciemne i mroczne, jak pisowski lockdown, zaciskany z powolną i tępą systematycznością buldoga, na ciągle zbyt sztywnych karkach Polaków, którzy mają…


Podatek od prostych pleców, czyli dlaczego PiS likwiduje siłownie?

poniedziałek 19/10/2020
0

Według bankstera (nawróconego na PiS, ale jednak)  mam prawo korzystać z godzin dla seniorów w sklepach. Ja to prawo (jak wiele innych) czniam, bo mi…


Kaczyńskiego "piącha dla rolników", czyli dlaczego barany są głupie

wtorek 13/10/2020
1

  Nie, nie przejęzyczyłem się – to nie jest żadna piątka, a piącha, a poza tym wszystko się zgadza. *** Lubię, kiedy bankster (nawrócony na…


Trzech falsetów, czyli będziecie mieli frajerzy socjalizm

środa 30/09/2020
0

  No proszę. Pobyłem trochę poza blogosferą, zajmując się pożytecznymi (dla mnie i moich bliskich przynajmniej) zajęciami (niektórych z nich rezultaty widać na zdjęciach), po…


Jak Kniaź Nowogrodzki norek bronił

poniedziałek 14/09/2020
0

Kniaź nowogrodzki, jak to u arystokratów nierzadko się zdarza, cierpi. Dokładniej – cierpi dubeltowo: bo raz, że (jadąc klasykiem) za milijony (a choćby te, rodzinie…


Kto okradnie Białoruś?

niedziela 23/08/2020
8

Przepraszam, ale nie mam ochoty na to całe ściemnianie, które jest teraz serwowane Polakom, jak przeżuta przez stare Indianki czicza, wprowadzając  ich w stan ogłupienia na…


Zbudujcie Mur Warszawski, a Jarkocin nową stolicą Mazowsza!

piątek 31/07/2020
0

Sejm już w sierpniu może zająć się projektem ustawy autorstwa PiS, który będzie zakładał stworzenie nowego województwa warszawskiego - wynika z nieoficjalnych informacji krążących w…


Habemus para-prezydentam!

środa 29/07/2020
0

12 lipca, w PRL-bis odbyły się para-wybory, po których PKW (Para-Komisja Wyborcza) ogłosiła Polakom para-prezydenta: Habemus para-prezydentam! - czy jakoś tak. Para-wybory poprzedzone były para-kampanią…


Picdemia, maślanka towarzyska, czyli gdzie zniknął Jonny Daniels?

środa 08/07/2020
0

Podobno prawdziwego przyjaciela poznaje się w biedzie. Ja twierdzę, że to fenomenalna zupełnie konstatacja, bo każdy, kto jeszcze nie zobaczył, może dziś, za godzinę, za…