Radwańskiej przewrót w głowie


wtorek 23/04/2013
222

„TVN ma ode mnie czerwoną kartkę nie na rok, miesiąc, ale na zawsze.Jej dziennikarze nie są wpuszczani na konferencje prasowe z moim udziałem” – z wywiadu A.Radwańskiej dla GW z 22.04.13.

Nie kocham szczególnie TVN,ale oglądam… Gdyby w środowisku dziennikarskim była solidarność,wszystkie inne media powinny zrezygnować z udziału w konferencjach prasowych A.Radwańskiej. Więcej: powinny ją bagatelizować przy każdej okazji.I nie interesować się więcej jej paznokciami, którym poświęcony jest w większości powyższy wywiad. A także jej głową, w której wszystko się powywracało… Jeśli oczywiście jeszcze coś tam pozostało.


Komentarze 222 Dodaj komentarz

 
 1. Z tym ew. olewaniem Radwańskiej jest problem – przynajmniej dopóki wygrywa, a nawet – dopóki pokazywana jest w tym tenisowo-luksusowym otoczeniu przez Eurosport na przykład.
  A czasy teraz takie, że paznokcie Radwańskiej są zajebiście interesujące dla targetu – tak męskiego, jak żeńskiego. Podobnie jak jej torebki.

  To TVN ma problem, nie Radwańska.

     Odpowiedz
  59
  11
 2. Szkoda, że nie napisał pan dlaczego pani Radwańska postanowiła bojkotować TVN. Czyżby z powodu dziennikarskiej solidarności?

     Odpowiedz
  59
  8
 3. nie…Bo jeśli to kogoś interesuje szczególnie,to podałem gdzie to powiedziała, i kiedy (GW,dziś właśnie).Nie nauczono w szkole czytać..?

     Odpowiedz
  18
  33
 4. Sorki, nie czytuję GW, średnio interesuję się sportem i też właśnie tutaj brakuje mi tej konkretnej informacji. Wygląda na to, że chce Pan dołożyć tej Pani, przemilczając sedno sprawy. Co do wzywania do solidarności mediów, brzmi to tyleż wzruszająco, co i archaicznie… :)

     Odpowiedz
  41
  7
 5. Panie Redaktorze, tak to już jest na świecie. To milionerzy i milionerki decydują, z kim chcą rozmawiać a nie odwrotnie.

  Może Pan p. Agnieszce…. Wie Pan zresztą co.

     Odpowiedz
  22
  9
 6. Bober, kim ty jesteś?
  Daj znać jak wyszedłeś na bojkotowaniu Radwy:) Jakoś dziwnym trafem pierwszy raz o Tobie słyszę i to w konteksćie obrony TVNu, czyli pewnie czerpiesz profity z tego postkomuszego tworu.
  O Radwańskiej słyszę od kilkunastu lat i wiem że jej poglądy nie są popularny w postsowieckich mediach.

     Odpowiedz
  32
  10
 7. jak widac Andrzej tez ma problem. To nie Radwanska ma problem tylko takie pismaki i media jak A.Bober.Nie tylko TVN powinien dostac czerwona kartke, dobrze dziewczyna robi.

     Odpowiedz
  16
  3
 8. Zaszliście dziennikarzyny p.Radwańskiej za skórę to teraz macie. Dlaczego nikt nie pisze za co nasza tenisistka nie lubi TVN? Czyżbyście niewygodne fakty pomijali, dodatkowo podrzucając temat smoleński, aby „mind set up” czytelnikowi zrobić?

  Pana reakcja wygląda raczej na foch i mętną próbę agitacji w środowisku dziennikarskim. Problem jednak w tym, że ta dziewczyna wygrywa i prędzej, czy później, wrócicie do niej z prośbą o wywiad. Bo przecież artykulik skrobnąć trzeba, żeby szyneczka była na chlebek …

     Odpowiedz
  21
  3
 9. Szanowny Panie

  Pański komentarz jest nie tylko chamski ale i absurdalny, bo człowiek z zasady ma wolną wolę, swobodę w decydowaniu a nade wszystko prawo do wyboru swojego rozmówcy. To, że ktoś uprawia nawzijmy to zawód publiczny w żadnym sensie nie może ograniczać tych praw. Stacja TVN jest bardzo mało obiektywną i prawdomówną stacją szukającą na siłe tylko sensacji i konfliktów społecznych, a do tego kilkukrotnie bardzo negatywnie wypowiadała się o Paniach Radwańskich. Pan broni TVN , bo za Panem z racji wieku pewnie ciągną się jakieś demony z przeszłości, które ktoś pewnie na Pana ma i nimi Pana rozgrywa, wiec chcąc nie chcąc musi Pan pisać co każą, a nie co się chce, bo jest Pan pozbawiony tego o czym napisałem na wstępie. Bardzo Panu współczuje i życzę dużo szcześćia, bo na rozum już za późno.

     Odpowiedz
  32
  7
 10. dziennikarze to smiecie.to oni robia zamet w polsce. najlepiej ich bojkotowac i niekupowac gazety

     Odpowiedz
  16
  1
 11. „Gdyby w środowisku dziennikarskim była solidarność…”
  Ja bym dorzucił jeszcze obiektywizm, rzetelność, uczciwość.

     Odpowiedz
  18
  4
 12. Głupiś Bober, głupiś. Zobaczcie, on wykładowcą nawet jest. No tak, nie ma się co dziwić, poziom TVN na uczelniach raczej nic dobrego nie wróży…

     Odpowiedz
  7
  3
 13. Dajcie dziewczynie spokój. Sportowiec nie musi być inteligetny, zwłaszcza jak całe życie był wożony z kortu na kort a całą wiedzę o świecie czerpie z luksusowych bankietów i wizji trzepniętego tatusia…

     Odpowiedz
  3
  11
 14. W d. się wam pracownikom mediów poprzewracało panie Bober, dziennikarzami to wy się nie macie prawa nazywać już dawno. Jesteście wyrobnikami klikalności oglądalności i reklam, rzetelna informacja codzienna spadła na dalszy plan – i nie jest to wina odbiorców jak to ostatnio tłumaczy pracownik Miecugow.

     Odpowiedz
  10
  1
 15. Panie Bober, a w Pana główce-makówce coś zostało? Co ma solidarność dziennikarska do rzetelności? Co to ma w ogóle być za tekst „A także jej głową, w której wszystko się powywracało… Jeśli oczywiście jeszcze coś tam pozostało.”!!? Za coś takiego to Pan po mordzie powinien dostać, a z pana dziennikarską solidarnością do rynsztoka. Kim Pan jesteś, że masz czelność obrażać ludzi, co?

     Odpowiedz
  13
  2
 16. Pan mnie zaskoczył tym komentarzem – czy mimo wielu lat pracy w zawodzie tak ciężko Panu zrozumieć, że rola dziennikarza sprowadza się do przekazywania informacji, a nie do podżegania przeciw komukolwiek?

  Podobnie jak z rolą rządu, którego zadaniem jest sprawne administrowanie wspólnym dobrem, a nie na przykład załatwianie sobie pracy dla dzieci czy posadek do emerytury. Czy Pan rozumie kto komu służy?

  Przy okazji jadąc na nazwisku znanej tenisistki Pan także został dostrzeżony na swoim skromnym blożku, czy może o to właśnie chodziło?

     Odpowiedz
  13
  1
 17. Panie Bober a może to zazdrość Pana zżera, że wy dziennikarze szukacie tylko tanich sensacji, a Agnieszka coś sobą reprezentuje. Jedni malują w wolnym czasie paznokcie a inni walą gruchę!!!

     Odpowiedz
  4
  0
 18. Panie Bober. Niech pan się nie kompromituje i nie pisze o „solidarności dziennikarskiej”, bo wiadomo jest że wy dziennikarze tzw.: rządowi wściekle zwalczacie każdy przejaw wolnej myśli. Widzieliśmy jak „broniliście” wyrzucanych z Rzepy i Uważam Rze Gmyza i Lisickiego. Jedynie co potraficie to być hipokrytami.

     Odpowiedz
  7
  1
 19. Tak, oczywiście, ze jej się poprzewracało… Przecież Dziennikarz od tego jest, żeby było ciekawie, a nie prawdziwie. Jeśli ktoś broni swojego zdania, to znaczy, że jest głupiutki bo Pan Dziennikarz wie lepiej. Ech, szkoda gadać… Żałosny post Panie Dziennikarzu Bober…

     Odpowiedz
  7
  1
 20. Tak? Znaczy się szanowny dziennikarzyna Bober chce nam powiedzieć, że Isia zawdzięcza swe sukcesy, a co za tym idzie swą sławę, dziennikarzom? Już widzę jak dziennikarzyna olewa kogoś kim interesują się ludzie.

     Odpowiedz
  1
  0
 21. Zdaje się, że mamy tu wiele wpisów osób, które dotychczas nie miały pojęcia o istnieniu Wirtualnych Mediów, dla których Bober kojarzy się tylko z bobrem itd.

  Uprasza się zatem szanownych gości, aby nie walili kupy na środku pokoju tylko dlatego, że pozostają anonimowi.Takie sprawy lepiej załatwiać w bardziej intymnych warunkach, a jeśli nie potraficie się powstrzymać, to i tak lepiej nie chwalić się tym publicznie.

     Odpowiedz
  4
  6
 22. Bober,

  czy uważasz, że sukcesy sportowe nie wystarczą jej do sukcesu? TVN i innne media nie są jej potrzebne. Uwierz, Panie BOBER!!!

     Odpowiedz
  4
  0
 23. Panie Andrzeju , Radwańska miała odwagę powiedzieć to co większość”dziennikarzy” ma cykora pomyśleć!
  Niestety wymieniony KANAŁ telewizyjny , już dawno zeszmacił profesję dziennikarską !
  Tamtejsi „dziennikarze” totalnie odlecieli w swoich rozpychaniach się łokciami , oraz przekazywaniu „JEDYNIE SŁUSZNYCH PRAWD ” i takich tam niuuuuuuusów !
  Coraz więcej osób ( może mniej demonstracyjnie ) postanowiło omijać udział w jakichkolwiek PRZEDSTAWIENIACH tamtejszego KANAŁU !
  Tamten KANAŁ to naprawdę jest obciachowe miejsce !

     Odpowiedz
  6
  1
 24. Nagle pojawia sie nazwusko jakiego gniota bobra no szok, a co tobie w glowie zostalo skoro Radwanska oceniasz? Solidarnosc mediow? A gdzie ona byla gdy niesilowski podniosl reke na dziennikarke, wtedy bylo cacy bo nie nalzey do gw? Spalzuj bober bo jestes zenujacy calkiem jak twoi mocodawcy.

     Odpowiedz
  5
  1
 25. Jeśli TVN chce być konsekwentne to niech przestaje zapraszać i „zaciągnie” zasłonę nad prawdziwimi imbecylami typu:Palikot, Błaszczak, Hofman i welu innych. Jakoś do tego się nie palicie, co ?

     Odpowiedz
  3
  0
 26. Rawdwańska ma pretensje o manipulowanie jej wizeruniem, niezaprezentowanie sprostowania, wyrwanie wypowiedzi z kontekstu. Zarzuciła TVN-owi coś, co powinno być dla dziennikarza najgorszym możliwym oskarżeniem.
  A Pan postuluje bojkot Radwańskiej w imię solidarności?! Przepraszam, solidarności W OBRONIE CZEGO?! Powszechnego w Polsce prawa mediów do manipulanctwa i nierzetelności?! Paradne!

     Odpowiedz
  9
  0
 27. to wy żyjecie dzięki niej, a nie odwrotnie, kłamstwa i nierzetelność działają przeciw wam. ośmiesza się pan takim wpisem.

     Odpowiedz
  2
  0
 28. to sobie panie Bober nagrabiłeś. żadnego postu, który popierałby Pańskie stanowisko w „sprawie”. niestety, co wielu podkreśla, problem nie leży w Radwańskiej. jej prawo rozmawiać z kim chce i o czym chce. problemem jest mania wielkości, która bez reszty opanowała środowisko dziennikarzy o ile to wykonują ludzie zatrudnieni w różnych przedziwnych redakcjach można nazwać dziennikarstwem. nie można!!!

     Odpowiedz
  2
  0
 29. Siwy człowiek… Kiedyś Go lubiłem. Teraz jest zwykłym aparatczykiem medialnym na usługach lewactwa. Ehhh, jest Pan na dole….

     Odpowiedz
  3
  0
 30. „A także jej głową, w której wszystko się powywracało… Jeśli oczywiście jeszcze coś tam pozostało.” Do kobiety w ten sposób?! Gdzieś ty się chował stary capie. Ojciec nie wytłumaczył jak się należy do kobiety zwracać? Normalnie powinieneś w pysk zarobić szmaciarzu jeden.

     Odpowiedz
  2
  1
 31. Panie Bober a kim pan jest nie uwłaczając?żeby ogłaszać bojkot. AR to jedyny polski sportowiec indywidualny, który odnosi sukcesy w globalnym sporcie. Media są tępe jak but, łatwo nimi manipulować, ( przykładów setki od kampani Redbulla z latającym debilem po ostanie bostońskie informacje FBI, co im podasz to łykną tylko ładnie zapakować. Radwańska skupia się na tenisie(!)TĘPE ŁBY, a nie na Piarze i są wyniki. TVN przoduje w showdebiliźmie i jeślli pan tego nie widzi to współczuje aczkolwiek podejrzewam że ta dziennikarska solidarność to cyniczna gra o frukty. Na jej miejscu wyjechałbym z tego grajdoła i pier….lił tych wszyskich mądrali co w życiu rakiety nie trzymali, a swój „sukces zawodowy” zawdzięczają układom, dupoilistwu, tatusiowi i mamusi albo zapotrzebowaniu tępoty na show w o kremach albo dupie maryni. ODPIERDOLCIE SIĘ OD DZIEWCZYNY

     Odpowiedz
  2
  0
 32. A nie głosuje na PIS żeby było jasne. Ojciec dziewczyny ma sympatie nie po linii i zaczyna się nagonka, wstyd

     Odpowiedz
  2
  0
 33. Niesiołowski zaatakował dziennikarkę, której nie chciał udzielić wywiadu. Kazał jej „iść won, bo jej rozbije kamerę”.
  Miał prawo nie rozmawiać z wybranymi mediami, a poza tym ta dziennikarka przekroczyła wszelkie granice.

     Odpowiedz
  2
  2
 34. dla tych co nie pamietaja to o ile mnie wzrok nie myli i pamiec to najwybitniejszy dziennikarz zdziedziny ekonomiki w tvp chyba do …?1989 czy jakos tak (-: pozdrawiam pamietajacych i tych mlodszych tez Wit Old

     Odpowiedz
  0
  0
 35. Dzień dobry,

  Szanowny Panie Bober. Kompletnie się z Panem nie zgadzam. Niesttey dziennikarstwo jakie dominuje w Polsce woła o pomstę do nieba. zakłamanie i emocjonalne szczucie ludzi przez dziennikarzy urosło do absurdu. Ciężko znaleźć artykuły, które nie zerują na ludzkich emocjach. Zamiast rzeczowego przedstawiania wydarzeń z poszanowaniem dziennikarskiej rzetelności oglądamy i czytamy stek słabego warsztatu dziennikarskiego. Podziwiam Agnieszke Radwańską za jej decyzje. Najwyższy czas skończyć z dziennikarską beznadzieją

     Odpowiedz
  8
  0
 36. problem to jest … ale z Panem , Panie Andrzeju Bober.Osiagniecia sportowe Pani Agnieszki sa duze i nie podwazalne, jest jedynym polskim sprtowcem znanym na calym swiecie a jej pretensje do TVN i innych tzw „lewackich” tzw dziennikarzy sa w pelni uzasadnione. Jest atakowana przez znich nie za osiagniecia sportowe ale za jej i jej ojca postawe obywatelska, patriotyczna (prawicowa jak woli pisac lewackosc).
  A jak tam Panie Bober z Pana osiagnieciami na polu dziennikarstwa krajowego i zagranicznego teraz w czasie komuny, szczegolnie w czasie komuny ? Moze Pan by sie czyms pochwalil. Pytanie retoryczne, prawda Panie Bober

     Odpowiedz
  4
  1
 37. Bober chyba robi podchody pod etat w TVN, że pokusił się o taką bzdurę jak wpis powyżej. Solidarność zawodowa wśród dziennikarzy to dobre zjawisko np w przypadku jaki miał miejsce w „Uważam Rze: Historia”, ale solidaryzowanie się z kimś, ponieważ w wyniku swojej niekompetencji, braku rzetelności i manipulacji, powodowanych pogonią za sensacją, stracił możliwość współpracy z jedną z największych gwiazd polskiego sportu? Absurd! Rozumiem, że w takim wypadku, działając analogicznie, wszystkie media powinny bojkotować PO, ze względu na ich stosunek do dziennikarzy Gazety Polskiej? Bober ogarnij się.

     Odpowiedz
  1
  0
 38. zapomniała Pani,że konferencja prasowa jest imprezą ORGANIZATORÓW, a nie zawodnika To jest stały punkt kazdego kontraktu. Na konferencję może przyjść słoń,zaba czy mały kucyk, a zawodnikowi NIC DO TEGO.Co więcej: zawodnikowi zawodowego turnieju NIE WOLNO NIE PRZYJŚĆ na konferencję. Jesli tego Pani nie rozumie,to odpadam,po prostu..

     Odpowiedz
  0
  5
 39. Pierwszy raz czytam o dziennikarzynie.
  Niby dojrzały facet a postanowił się obrazić na p. Agnieszkę jak dzieciak w przedszkolu. Żałosne…

     Odpowiedz
  1
  0
 40. zapomniała Pani,że konferencja prasowa jest imprezą ORGANIZATORÓW, a nie zawodnika To jest stały punkt kazdego kontraktu. Na konferencję może przyjść słoń,zaba czy mały kucyk, a zawodnikowi NIC DO TEGO.Co więcej: zawodnikowi zawodowego turnieju NIE WOLNO NIE PRZYJŚĆ na konferencję. Jesli tego Pani nie rozumie,to odpadam,po prostu..
  Andrzej Bober, 23 kwietnia 2013 o 18:53 :
  ——
  CO ZA BZDURY !!
  Na konferencje może wejść KAŻDY ??
  BZDURY DO SZEŚCIANU !
  Kiedy i gdzie, był Waść na jakiejś konferencji ?

     Odpowiedz
  0
  2
 41. Panie Bober, jakby Pan nie zauważył to informuję, że 4 czerwca 1989 roku skończył się w Polsce komunizm. I od tego czasu jest tak, że nikt nikogo nie zmusza do wypowiadania przed kamerą czy mikrofonem sądów niezgodnych z odczuwanymi poglądami. W szczególności chodzi o pogląd, że nie mówię do mikrofonów TVN. Jeśli dziennikarz pisze nieprawdę, czy tworzy reportaż który przeinacza rzeczywistość, a góra redakcji to puszcza – to bezkarne to mogło być tylko w PRL, nawet w Listach o Gospodarce.

     Odpowiedz
  4
  0
 42. ile Panu zapłacili? Pani Agnieszka ma wielką odwagę powiedzieć prawdę o stacji tvn, zaś Panu jakiejkolwiek odwagi brak, skoro nic Pan wielkiego nie potrafi zrobić to niech Pan chociaż nie szkodzi ludziom którzy maja odwagę cywilną sprzeciwić się gigantowi tvn. niech Pan nie szczuje ludzi na Panią Agnieszkę bo staje Pan po stronie ……… sam wie Pan kogo, no chyba że Pan od zawsze ich wspiera

     Odpowiedz
  2
  0
 43. Profesjonalny sportowiec nie zamyka konferencji dla niechcianych mediów. Może odmówić im wywiadu, jego prawem jest wybierać rozmówcę. Do konferencji powinni być jednak dopuszczani wszyscy. Zresztą podczas niej ma również możliwość nie odpowiedzenia na (jego zdaniem) głupie pytanie. Nie wpuszczając konkretnego medium, do tego bardzo popularnego wykazuje brak szacunku dla kibiców, którzy mogą czerpać właśnie z tego medium informacje. Ponadto nawet nie chcę poruszać kwestii sponsorskiej. Nie chodzi nawet o wizerunek, który ma przecież nie najlepszy, ale o zwykłą obecnośc w mediach jak wazną dla sponsorów. To wszystko stoi na głowie.

     Odpowiedz
  2
  3
 44. Panie Bober, żeby o czymś napisać, to należałoby cokolwiek na ten temat wiedzieć. Nie sądzi Pan?

     Odpowiedz
  1
  0
 45. komuszemu tvnkowi nie podoba sie ze nie zarobi na trendzie? Nagle nergal z wojewodzkim i jakas nowo wylansowanana niunia nie pojawia sie z rakietami tenisowymi w tv sniadaniowej? nie bedzie nazwiska pod ktore sie mozna podpiac? ojej. przykro. porazka prawdziwego dziennikarstwa.

     Odpowiedz
  3
  0
 46. Panie Bober

  wystarczy przeczytać pana biografię aby Pana zrozumieć.
  Frustracja i żal bije od Pana na kilometry. Szkoda że zachowuje się Pan jak polaczek z kompleksami.

  Radwańska dzięki swojej pracy doszła tam gdzie jest i jak spotykałbym Pana kolegów (poziomem i tokiem rozumowania) to też bym to zrobił co ona – wywalił pismaka szukającego czegoś co się sprzeda.

  Jest zawodniczką ale też ma swoje prawa i jej obowiązkiem jest dbanie o wizerunek bo z tego też ma pieniądze.

  Weź się pan za ten konsulting i wstydu sobie oszczędź.

     Odpowiedz
  1
  0
 47. Ten Bober to Śmieszny człowieczek, tak jak oni wszyscy o moralności szczura.

  Tylko smutek i żałość nad nędznym żywotem takich ludzi, dla których Prawda , Uczciwość czy Szczerość to pustosłowie.Sumienie za Mamonę i wybraństwo oddane.

     Odpowiedz
  3
  0
 48. Dla Pana panie Bober to jest Pani Agnieszka Radwańska, rozumie pan panie Bober tą „lekką” aluzję ;p
  Musi Pan panie Bober zrozumieć, że was tzn. Wojewódzkich, Węglarczyków i innych funkcjonariuszy ludzie maja już powyżej uszu i miotła historii zbliża się szerokim łukiem aby was wymieść raz i porządnie z tego wymiaru. Agnieszka to światowa elita tenisa i nie musi się przejmować pachołkami UB, świecicie sobie tutaj w kraju ale poza granicami znaczycie mniej niż lakier na paznokciach Agnieszki. Poniemaju?

     Odpowiedz
  4
  0
 49. Hej dziadu, może sam siebie zbojkotuj i zniknij z publicznej przestrzeni. Wiesz pachołku, że nikt cie nie popiera a ludzie czytają twoje gówno tylko po to aby się z ciebie pośmiać ? Jak bys nie był takim starym prykiem to stokrotka na pewno by ci lachę zrobiła.

     Odpowiedz
  0
  0
 50. Poziom Pana wypowiedzi na temat kobiety, która ciężko pracowała na swój sukces (bycie nr 2 kobiecego tenisa na świecie) jest poniżej krytyki. Proszę wziąć pod uwagę iż Pani Agnieszka nie jest „jakąś” lokalną celebrytką, ale osobą rozpoznawalną za swoje sukcesu na całym świecie. Dlatego to nie ona będzie biegać za mediami, ale nadal wy za nią. Jeśli nie nauczycie się szanować czyiś poglądów i nie zaczniecie SŁUCHAĆ rozmówcy, to nie zdziwię się jak inne faktyczne gwiazdy pójdą krokiem Pani Agnieszki. Wam zostanie jedynie kreowanie wirtualnej rzeczywistości i promowanie ludzi, którzy są znani z tego że są znani.

  Gratuluję jednak wykorzystania Pani Agnieszki do promocji własnej osoby, bo pewnie niewiele osób czytających artykuł zna Pana, a Pana sukcesu zawodowe nie ma co porównywać do tych Pani Agnieszki. Więcej pokory życzę, choć w Pana wieku to trudne.

     Odpowiedz
  8
  0
 51. Polacy uczcie sie od Żydow jak należy sie wspierac – bo zawsze będą was rozgrywać jak dzieci

     Odpowiedz
  2
  0
 52. Panie Bober : jest pan nikim, rozumie pan – jest pan nikim !!! A PANI RADWAŃSKA JEST POLSKĄ DAMĄ !!!

     Odpowiedz
  2
  0
 53. i widzi Pan panie Bober zyskał pan rozgłos. ale chyba nie o taki panu chodziło? a ta manipulacja tvnowska to żart czystej wody, wystarczy oglądać mecze Agnieszki żeby wiedzieć jak podchodzi do każdego z meczów, a że olimpiada nie wyszła cóż, panu życie nie wyszło gdzie przeprosiny?

     Odpowiedz
  2
  0
 54. jeden znany dziennikarz sportowy który chce utrzymać anonimowość…buahaha no to panie bober żeś pan pojechał po równi pochyłej ;p

     Odpowiedz
  2
  0
 55. Witam!
  Czy pan Bober(ek) zastanawiał się czemu wywiad był TYLKO o paznokciach? (o co innego miała pytać się GW? Izrael? zachowanie kibiców?)
  Za co ta kartka dla tvn? bo nie dla picu.

  P.S. Brawo dla p. Radwańskiej

     Odpowiedz
  2
  0
 56. Dla mnie zawsze byłeś pan tylko tubą skierowującą parę w gwizdek… taką pezetpeerowską gnigą i farbowanym lisem, nigdy prawdziwym dziennikarzem. Ciekawym kto się z panem solidaryzuje.. to warto wiedzieć i zapamiętać moim zdaniem.

     Odpowiedz
  0
  0
 57. Panie Bober:
  1. Siwe włosy na głowie nie świadczą o mądrości i doświadczeniu.
  2. Nie lubię Tvn-u, nie oglądam i dobrze mi z tym, bo to (jak ktoś kiedyś mądrze ujął) GŁĘBIA INTELEKTU ORANGUTANA – w większości.
  3. Radwańskiej te nasze polskie „MEDIA” i inne tefałeny są potrzebne jak „garncarce” majtki.
  4. Radwańskiej najwidoczniej w głowie dużo oleju zostało skoro pogoniła z hukiem „dziennikarzy” z arcystacji.

     Odpowiedz
  2
  0
 58. nie…Bo jeśli to kogoś interesuje szczególnie,to podałem gdzie to powiedziała, i kiedy (GW,dziś właśnie).Nie nauczono w szkole czytać..?

  Panie Szanowny Bober,
  myśl rozpoczyna się wielką literą. Ponadto „spację” należy wcisnąć po kropce, aby wyżej wymieniona kropka nie kleiła się do pierwszej litery w nowym zdaniu. Trzykropek to trzykropek, a nie jakiś twór bez jednej w składzie. Czyżby (idąc Pańskim STYLEM krnąbrnym, butnym i zuchwałym) nie nauczyli w szkole pisać?

     Odpowiedz
  1
  0
 59. Pora chyba zwijać manatki i myśleć o posadzie w tefałenie jako nadworny klakier, bo tutaj nie wróżę szanownemu Panu świetlanej przyszłości.

     Odpowiedz
  0
  0
 60. Czytam tego Bobra i widzę, że jak ten pan jest takim „dziennikarzem” jak daje się poznać po swoim nieudolnym i niechlujnym pismactwie, to uchowaj nas Matko Naturo przed takimi „dziennikarzami”.

     Odpowiedz
  0
  0
 61. Wolny rynek – rodzaj rynku, na którym wymiana dóbr dokonuje się w wyniku dobrowolnie zawieranych transakcji pomiędzy kupującymi, a sprzedającymi przy dobrowolnie ustalonej przez nich cenie. Na wolnym rynku kupujący i sprzedający nie podlegają żadnym ograniczeniom ani przymusowi ze strony podmiotów zewnętrznych (np. władzy publicznej), a warunki transakcji – w szczególności cena – zależą jedynie od ich obopólnej zgody. Przeciwieństwem wolnego rynku jest rynek regulowany.
  źródło: wikipedia

  PS. Czy kompromitujące zdjęcia pani Radwańskiej z brukowców też będzie pan tu wklejał?

     Odpowiedz
  0
  0
 62. Ma p, rację .FOrsa a nie cienia przyzwoitości na Igrzyskach Olimpijskich.Nie potepiono za to ,to dlej się rozwydrza azdo upadku.Zapomniala o Małyszu,i innychwielkich sportowcach.

     Odpowiedz
  0
  0
 63. A Bober zamiast pisać to linki wrzuca… Taką wiedzą się popisuje i umiejętnościami „dziennikarskimi”.

     Odpowiedz
  0
  0
 64. Thanks a lot, Wonderful stuff!

  remedio para ejaculaçao precoce cialis
  eli lilly cialis online
  buy authentic viagra cialis levitra online prescription medications accessrx.com
  [url=http://ciaonlinebuymsn.com/]cialis time to react[/url]

     Odpowiedz
  0
  0
 65. You have new shortness of breath when you are sitting. You are more short of breath when you are doing your normal activities. If you have any questions relating to where and just how to use [url=https://gncedstore.com/#]generic viagra[/url], you could call us at the web-page. You are wheezing and having trouble breathing. It may just happen in specific circumstances – for example, the penis works and erection happens to jerk off, yet when required for a sexual partner the penis is having none of it. He said, „This time, I’d rather not have your mother join us.” (I think this will work.

     Odpowiedz
  0
  0
 66. buying drugs from canada [url=https://canadadrugsonlinevbyh.com/]canada drugs online[/url] canada drugs coupon code drugs precription drugs from canada

     Odpowiedz
  0
  0
 67. Regards, An abundance of postings.
  canadian pharcharmy [url=https://canadarxdrugservices.com/]canadian pharmacies that ship to us[/url] king pharmacy

     Odpowiedz
  0
  0
 68. Kudos! Lots of advice!
  pharmacy intern [url=https://canadianrxonlinepharmacy.com/]canadianpharmacy[/url] no prior prescription required pharmacy

     Odpowiedz
  0
  0
 69. Effectively spoken without a doubt! . my college experience essay [url=https://essayhelp-usa.com/]dissertation writing services[/url] social science dissertation

     Odpowiedz
  0
  0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


− dwa = 2

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Moje najnowsze wpisy

 

Bober w "Alfabecie Urbana"

niedziela 06/09/2020
11

BOBER Andrzej – redaktor TVP        ALFABET URBANA   Mazowiecki i Drawicz, Jaruzelski i Miller, Kozłowski, Kozakiewicz i Stelmachowski, Bartoszcze i Wałęsa, Korwin-Mikke i Najder itp.…


Żakowski Jacek...

piątek 24/07/2020
14

Przed chwilą redaktor Jacek Żakowski zakończył rozmowę z Andrzejem Sośnierzem, b.szefem Narodowego Funduszu Zdrowia. Zastanawiam się, jaką chciał przekazać informację słuchaczom radia TOK FM, zadając…


Mateusz w Brukseli

środa 22/07/2020
6

Lech Grobelny, to był ktoś. Człowiek, który z fotografa stał się milionerem, a następnie nędzarzem ,zginął 7 lat temu. Morderca zadźgał go nożem w mieszkaniu.…


Śliwowica po holendersku

czwartek 16/07/2020
9

Dwa miesiące temu poszukiwałem miejsca zakupu śliwowicy „Monastyrka”,produkowanej w Serbii, i zamieściłem pustą już butelkę. Po tygodniu dostałem na messengerze pytanie od nieznanego mi Dariusz…


Dziennikarstwo ? Zapomnij...

czwartek 09/07/2020
7

Pięć lat temu opublikowałem książkę pt ZAWODOWIEC. Była to rozmowa z Beatą Modrzejewską o moim zawodowym życiu .Pierwsze pytanie było takie: „– W ostatniej chwili…


Sumienie Jacka Kurskiego

czwartek 02/07/2020
8

Zerknąłem sobie na telewizyjne „Wiadomości”, gdzie akurat Holecka obrabiała Trzaskowskiego. Żółć, agresja,kłamstwa. I przypomniało mi się pewne wydarzenie z przeszłości. …..W 1986 roku szedłem sobie…


Wybory

poniedziałek 29/06/2020
8

Różni pytają mnie czy coś napiszę o wyborach. Chyba nie ma o czym pisać poza tym, że jednak kiedyś Jacek Kurski,ten z TVP,miał rację. Przypomnę…


Młodzi z Jarosławem

wtorek 23/06/2020
11

Jarosław Kaczyński włączy się w kampanię prezydencką Andrzeja Dudy. Jak podaje Wirtualna Polska, wystąpi jutro na konwencji wyborczej z młodymi aktywistami swojej partii INTERNET ZAREAGOWAŁ:…


Czyj Prezydent ?

piątek 29/05/2020
32

Trwa totalny bałagan przedwyborczy. Kto może, kto nie może ,co może i kiedy może. Odpuście sobie te lektury, bo sprawa jest wyjątkowo prosta. Gdy wybory…


Bangster Morawiecki

czwartek 21/05/2020
56

W natłoku codziennych zdarzeń zapomina się o tych przeszłych.Dziękuję więc Bartosz T.Wieliński,który wczoraj przypomniał w GW, że: " Dziś obchodzimy ważną rocznicę. 20 maja 2019…