Telewidzu! Sam zdecyduj czy ona umrze !


wtorek 22/04/2008
11

Argentyński serial "Dirigime" ("Pokieruj Mną") to interaktywna telenowela, w której telewidzowie za pośrednictwem wysyłanych sms-ów decydują o losach  głównych bohaterów.  

Serial emitowany jest w internecie w postaci kilkuminutowych odcinków, a jego miesięczna widownia sięga niekiedy 10 milionów użytkowników.

Pomysł okazał się genialny w swojej prostocie. Rzec by można, że to gra The Sims, tyle, że z prawdziwymi aktorami. Głosowanie z użyciem sms-ów to przecież także jeden z głównych mechanizmów nakręcających widownię w programach typu reality show. Projekt od początku skazany był więc na sukces.

Dla specjalistów od budowania relacji jest to doskonały przykład jak na trwałe związać się z odbiorcą. Tak więc, władza w ręce ludu!

Zródło

.


Moje najnowsze wpisy

 

Skuteczne Blogers Relations

środa 16/04/2008
7

Blog to potężne narzędzie. Jeden niewinny wpis na popularnym blogu i kryzys gwarantowany. Przykładem niech będzie zeszłoroczny


Chiny szukają agencji PR

środa 16/04/2008
340

Financial Times donosi, że Chiny pilnie poszukują agencji PR dla poprawy wizerunku Państwa Środka w kwestii Tybetu. Wyzwanie tak jak i gaża ogromne. Podobno do…